Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt baratommal fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt baratommal fogok taborozni! Van esely, hogy ujra belemszeret?

Figyelt kérdés
Ket honapja szakitottunk kozos megegyezes alapjan. A nyaron lesz egy tabor, ahova mindketten megyunk (egyhetes). Tudom fura meg minden, de en meg mindig szeretem ot es remenykedek, hogy talan ujra osszejovunk a taborban. (Nem haraggal valtunk el regebben). Szerintetek van barmi esely? Segitsetek, kerlek ez fontos lenne nekem :( 15L (en vagyok a lany, a fiu is 15)

2016. jún. 19. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Ha meg o is erez valamit akkor biztosan:)
2016. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka a szakításnak szerintem ez fontos tényező :)
2016. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat igazabol eltavolodtunk egymastol es o mar nem szeretett annyira :/
2016. jún. 20. 06:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Így hogy eltávolodtatok egymástól nem látok rá sok esély főleg hogy ő már nem szeretett téged annyira :/ Nekem is most volt emiatt egy szakításom de nálunk én voltam az a fél aki már nem érezte sajnos azt amit règen...elindultunk lefele és már nem volt vissza

VISZOOOONT

Ne legyünk negatívak

Ha már picit règebben történt a szakítás és azóta nem látott, lehet nagy hatással lesz rá hogy újra látni fog tèged

Öltözhetsz úgy ahogy régen neki tetszett hátha az visszahozza a jó emlékeket

De a lényeg hogy ne lássa rajtad hogy nyomulsz vagy ilyenek mert megijeszted

Legyén vele nyitott, kedves :) de lássa rajtad hogy magabiztos vagy és boldog a bőrödben (az minden pasinak bejön)

Ha úgy látod jól veszi a kisebb közeledésed akkor akár beszélhetsz is vele a dolgokról

De ha azt látod hogy nem szeretné akkor sajnos hagynod kell :/

Sok szerencsét :)

2016. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu koszonom szepen ez nagyon sokat segitett:) akkor nem fogok ranyomulni vagy ilyenek, es majd meglatjuk
2016. jún. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!