Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Orvosolhato meg a hibam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosolhato meg a hibam?

Figyelt kérdés
Vazolom is a tortenetet. Az tortent hogy van egy fiu akivel elegge sokat beszelgettunk, es rengteget talalkoztunk. En szerintem meg eletemben nem kacagtam annyit mint vele..viszont felhoztam egy temat, amit nem kellett volna, ez az illetonek elegge szemelyes, es azota nem keres :( En bocsanatot kertem nem is egyszer, de azota annyira fura tavolsagot tart..elegge hianyzik, mit gondoltok szerelmes lennek? ha igen, akkor mit csinaljak hogy visszakapjam ot? :/ (ekezetekert bocsanat, a telefonomon csak angol billentyuzet van)
2016. jún. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt az a dolog ami miatt megharagudott. Lehet, hogy csak ő játssza túl, lehet, hogy tényleg nem kellett volna ezt szóba hoznod. Az hogy hiányzik, lehet csak csupán barátság, egy nagyon jó barát tud hiányozni de hogy szerelmes vagy -e belé azt te tudhatod. Mindenesetre próbálj meg másképpen bocsánatot kérni mint ahogy eddig tetted, mondd el, hogy fontos neked és talán minden a régi lesz.
2016. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg és kérj bocsánatot, magyarázd el, hogy nem akartad megbántanni, és figyelni fogsz, hogy többet ne hozd szóba, ha zavarja. Ennél többet nem iigazán tehetsz. Ha meg sem hallgat vele van a baj, és nem veled, akkor hanyagold.
2016. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nee mi lesz ha veszekedni fogtok othagyátok egymást?
2016. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Higgadtan és értelmesen mondd el neki, mit gondolsz, hogy nem akartad megbántani, magyarázd el, hogy miért tetted, és hogy nem szeretnéd, ha emiatt megharagudna rád. Tudasd vele, hogy szeretnéd, ha emiatt nem romlana meg a kapcsolatotok és minden a régi lenne.

Ennél többet nem tudsz tenni. Légy türelmes.

2016. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen kiakad valamin, nem lehet valami erős érzelmileg, szóval csak csalódnál benne hosszútávon.
2016. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!