Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy ilyen lanyrol? Probalom a kulsot es belsot is jellemezni.

Figyelt kérdés

21eves 175cm magas kb 60kilos sportos alkatu lany vagyok. Voros derekig ero hajjal,barna szemmel,muszempillaval(csak mert amugy eleg keves van,minden masom eredeti). Van fenekem,mellem.Edzoterembe jarok heti 3-4 alkalommal.Allando munkahelyen van.Szeretek szepen feloltozni,maniam a cipo.Dohanyzom de csak tarsasagban es a munkahelyemen.Inni ritkan szoktam,azt is csak nagy rakeszulesek alkalmaval,nem szeretek a sajat hanyasomban fetrengeni igy valami lightosat vallalok be. Nincs jogsim mert felek tole(nem tudom miert) jol elvagyok nelkule.

Onszinte vagyok,de szokimondo,sokszor ez hatranyt is jelent a masokkal valo kapcsolatomban,nagyon latszik rajtam amit gondolok. Szorgalmas vagyok,szeretek dolgozni. porgok,jovok-megyek.szeretek mindenkit aki szeret engem,akit nem, az pedig valoszinuleg tett erte. Szarul indult az eletem emiatt neha nagyon ki tudok borulni,jartam pszichologushoz,o segitett,mar csak sirdogalok neha .Eleg sertodos vagyok,sokszor ok nelkul. Erzem en magam is hogy felfujtam a dolgot,de nem segit nyitni a masik fele. Mar ismerkedem a bocsanatkeres fogalmaval mert az sem volt az erossegem. Tanulom a penz beosztasat,mert rajottem holnap is van nap.

Nem vagyok csunya,de ezt sem en allitom,sokszor szeretnek szebb lenni,ilyen a genetika. Erettsegiztem,jo eredmennyel,csupan nem szeretem az ekezeteket.

Neha ugy erzem eleg bonyolult es ossze vissza vagyok. Probaltam roviden es tomoren fogalmazni,nem tudom kinek mi megy at belole

:)



2016. jún. 21. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretlek :3.. Szóval te is :3.. Amúgy igen nagyon tetszenél vörös haj *.* és barna szem :3.. nagyon jóóóó :3, sajnálom, hogy nehezen indult az életed, de ezek szerint már sínen vagy :3.. Nagyon jó lehetsz, ha ez mind igaz :P
2016. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egye a fene ezeket a dohányárúkat:/
2016. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,azert beleneztem a tukorbe es minden stimmel amit leirtam:) koszonom szepen a kedves szavakat:)
2016. jún. 21. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én őszintén a dohányzós résznél már kiábrándultam:( én azt nagyon utálom egy nőben

De ezek alapján amúgy rendben vagy:)

2016. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon írtál olyan dolgot, ami miatt azt mondanám, hogy "nem vagy szimpatikus" némi megismerés után. A pszichológusos dolgot nehogy szégyelld, vagy bármi hasonló. Lehet, hogy rosszul érzem, de nekem picit ez jött le. A temperamentumos lányokkal nincs baj, a sértődés viszont egy kapcsolatban probléma lehet, de ezen lehet segíteni, látszik rajtad, hogy te is akarod. :)


Szummázva: Ha mondjuk szembejönnél az utcán és leállnánk társalogni, ezek a dolgok nem igazán riasztanának el. :)


20F

2016. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megmondom oszinten amiota a szuleim kiraktak otthonrol mert egy szamukra nem megfelelo szemelybe szerettem bele azota dohanyzom,ennek kb 7-8honapja.ha elvenne tolem valaki nem omlanek ossze,talan valami potcselekves.

de koszonom a te velemenyed is. en is vagyok igy dolgokkal a diuk teren,teljesen ertheto:);)

2016. jún. 21. 23:18
 7/7 A kérdező kommentje:
nem titkolom,ez is en vagyok ez is az eletem resze. ahogy meg sok minden mas is amit holnapig tudnek sorolni:)
2016. jún. 21. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!