Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ketto fiu akikozul valaszt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ketto fiu akikozul valasztanom kene de nem tudom melyiket valasszam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van 2 fiu egyikkel mar lassan fel eve egyutt vagyok de mostanaban nagyon megromlott a kapcsolatom vele minden második nap veszekszunk es neha ugy beszel velem mint a kutyajaval olyan mintha a csicskája lennek ..de en meg is szeretem ot..es most nem beszeltunk 2napig probaktam ot végleg elfelejteni de amugy sem ment ilyen könnyen es tegnap ram irt h nagyon szeret es h fontos vagyok neki ...es ossze zavarodtam...

Es most jon a képbe a masik fiú ..o nem olyan régóta ismerem de o próbál nekem segíteni elfelejteni az előzőt elosszor csak barátként de most mar bevallotta h szerelmes belem nagyon es en is bele zugtam es nagyon sokat jelent nekem de nem tudok dönteni ossze zavarodtam ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném !


2016. jún. 22. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az mar regen rossz ha mas erdekel az aktualis parod mellett..
2016. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts azzal aki rosszul bánik veled, a másikkal jöjj össze.
2016. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. Ha az elsővel nem jön össze szakíts vele főleg ha úgy bánik veled mint a kutyájával da ha nem lépsz lehet hogy mindketőt elveszíted majd.. próbáld meg tisztázni az érzéseidet.
2016. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!