Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Ciki lenne neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencse :D kérdése:

Szerintetek? Ciki lenne neki? A másik fiút válasszam amikor majd választanom kell?

Figyelt kérdés
van 2 fiú. az egyik ugyan annyi éves mint én. A másik 3 évvel idősebb. mind a kettővel nagyon jóba vagyok. Sőt mind a 2 úgymond belém van zúgva. Ha választani kéne ti mit tennétek??? az idősebb fiúnak ciki lenne hogy 3 évvel fiatalabb barátnője van. ha összejönnénk.

2014. jún. 8. 17:42
 1/4 anonim válasza:

Kedves kerdezo.


Ilyen esetben valaszd mindig a masodikat, mert ha igazabol ereznel valamit az elso irant, akkor eszedbe sem jutna a masodikat valasztani.


Amugy meg hallgas a szivedre, az megmondja, mi a jo neked.


;)

2014. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyikbe te bele vagy zúgva. Ha egyikbe se, akkor meg ne járjál egyikkel se.
2014. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tkodit ***** válasza:
100%
mivel egyikbe sem vagy szerelmes, és 15 évesnél nem tippellek többnek, ezért én a helyedben maradnék a fenekemen.
2014. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. jún. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!