Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » David Richard miért ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David Richard miért ilyen nagy "Celeb" ask. Fm en? Tényleg eljegyezte a barátnőjét Jessica Kalant?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy gyerek ask.fm-en tegnap kérdeztem róla már de sajnos levette az oldal a kérdésem mert valaki jelentette, nagyon irritál már a gyerek jelenléte szánalmas egy gyerek állitolag magyarország legforbább sráca vagy mi:D ezt mondják rá 10 ezrek követik, annyit be kell vallani nagyon Szereti a barátnőjét "látszólag" de én azt is kinézem ebből a suttyóból hogy megcsalja, véleményeket kérnék

2016. jún. 22. 21:34
 1/9 anonim válasza:
Jess es Ricsi Forever 😍😍😍 en nagyon Birom Nagy Tag a Gyerek😂😂😂
2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is feltetted ezt barétom és még mindig nem tudom, hogy ki fas*om az..
2016. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hat Dévid Ricsard :DD
2016. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as: ez volt az én válaszom tegnap, pacsi :D
2016. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jo noje van es forma Helyes ne feltekenykedj oregem x'D
2016. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kifejezetten Szeretem csak Miatta Jatok fel askra jokat Rohogni Es vannak Jo pillanatai Mikor kedves az Emberekkel es erzekeny Hatalmas ember ha csak fele ilyen lenne az orszagban mindenki egy jobb vilagot elnenk 😊😊😊
2016. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lennék féltékeny csak Ellenszenves ennyi :D
2016. jún. 22. 22:26
 8/9 anonim válasza:
Legszebb par a vilagon  jobbak egyutt mint Judtin Es Selena nagyon szeretem Jesst es Ricsit te pedig feltekeny vagy.
2016. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Remelem olvasod. En ismerem személyesen is, egy csupasziv, oszinte fiú. Ha valakit szeret akkor azt teljes szívéből teszi. Egyaltalan nem olyan, mint ask.fm-en. Nagyon aranyos okos fiú.:)
2016. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!