Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztünk és már beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk és már beszélni se nagyon akar velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapja beszélgetünk, voltak hullámvölgyek de ezeket leszámítva minden jó volt . Egyik nap rossz kedve volt (elvileg valami nagyon rossz történt vele) és a bizalom téma jött elő. Egy-két órás beszélgetés vége az lett h felhúzta magát és összevesztünk . Most nem akar válaszolni és azt mondja h nem tud úgy beszélni velem mint régen. Bizonygattam neki hogy nekem fontos de azt mondta h ez sablon szöveg és hogy azok is ezt mondták ,akik átverték. Nem volt semmi előjele ennek mert még a veszekedés előtt minden jó volt. Mit kéne tennen hogy újra szóba álljon velem és minden rendbe legyen?

Mert nekem sokat jelent és nem akarom elveszteni.

17/F



2016. jún. 22. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

bizonyits

menj el a hazahoz es hivd ki

vigyel neki valamit

es mond hogy eddig minden rendben volt,kerdezz ra hogy miert ne bizhatna benned.

mond ujra hogy neked o fontos

es nem akarod elvesziteni

2016. jún. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Ha ilyen nyomorék, akkor meg is érdemli, hogy egyedül maradjon. Keress értelmesebbet, vagy direkt nyomikra buksz?
2016. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!