Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel összevesztünk, Aztmondta hogy szünetet akar tartani (ezt a barátaim mondták el) Hogyha szünetet tart velem, szünet nem a szakítást jelenti, legalább is én így tudom. Ha szünetet tart velem, az már is azt jelenti, hogy? Többi lent

Figyelt kérdés
Az már is aztjelenti,hogy az egyik haverom rá mászik,a barátnőm viszonozza és úgy bánik vele,mintha én lennék...fogdossa a kezét,a haverom a seggét meg ilyenek,ez normális?első kapcsolatom nem nagyon vagyok benne ezekben a dolgokban.

2013. dec. 17. 13:55
 1/4 egytüneményvagyok ***** válasza:
Elkezdhetsz másik lány után nézni.
2013. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod de a barátnőd egy gerinctelen gyáva r*banc és ez bizony sajnos szakítás. Akkor fogsz neki újra kelleni neki, ha szexelni akar vagy csak kisírnia a lelkét valakinek de még azt sem hiszem (szexelni biztos tud majd másokkal is).

Elmondod mi volt az amin összevesztetek?

2013. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze,azon akadt ki,hogy nem mentem oda hozzá egyik nap,igen nem mentem oda hozzá,mert ott volt a barátnője és naggyábol mindig vele volt (nyílt napon voltunk) A végén körbe lehetett járni a sulit,ők 2-en elmentek WC-re (hát persze még oda is menjek?) utána elkezdtük körbe járni a sulit,csodálkoztam,hogy hol vannak?erre rá 2 percre felhívtak,hogy hol vagyok.mondtam nekik hogy az ebédlőbe (ismerik a helyet szóval tudják hogy hol van) gondoltam hogy akkor ide jönnek és minden oké lesz.hát nem lett....felhivtak megint és mondták hogy most azonnal mennyek el onnan,na de én nem vagyok olyan,hogy elmegyek onnan ahol maradtam...ezt ő is tudja mert csomószor mondtam már neki.ezután megint felhivtak,mondtam nekik,hogy nem tudok menni mert könyvtárba vagyok és ott halkan kellett lenni...de megint aztmondták (igazábol ő) hogy mennyek ki rohadt gyorsan,mert ők már elindultak...na miért is indulnak el ha megvan beszélve,hogy együtt megyünk?...vége lett a nyiltnapnak,megyek ki erre felhivom és mondja hogy megállunk és megvárunk.nem álltak meg...jött utánam egyik haverom,és mondta hogy nem akar zavarni,de ugyis az állomás fele megy amerre mentem,mondtam hogy jolvan akkor elkisérünk odáig,aztán megláttam a barátnőmet és a barátnőjét,akkor már gondolkoztam hogy ez mégis mi?aztán logikusan arra lyukadtam ki hogy majd ő is el megy...nem igy lett...bement az anyjához utána kijött és mentünk tovább.(ez nagyon gabajodós,a lényegre térek) elkezdtük megbeszélni hogy mi a baja,az volt hogy ma nem mentem oda,de ezt a legelején leirtam azthiszem,meg hogy nem vagyok vele őszinte,na ő nagyon érzékeny,nála már az is megbántás meg visszafeleselés és ilyenek,hogyha aztmondod,hogy "mert a barátnőddel voltál" ezen ugy kiakadt...és ő beszél az őszinteségröl amikor a barátnőjével tudat velem mindent (sőt a barátnője önként jön oda hozzám) jo megbeszéltünk mindent,minden rendben. következő nap: megint nyiltnap-ra megyünk,minden oké,reggel megkérdeztem,hogy van e valami baja?azt mondta hogy nincs csak fáradt,olyan 11 fele megkérdeztem még1x hogy van e valami baja,megint azt mondta,hogy nincs.hohohoo tegnap azt beszéltük hogy őszinték leszünk,de 11 kor már megint volt baja...és nem mondta el nekem.megint az volt a baja,hogy nem mentem oda (na és én egész nap ott voltam vele,kivéve amikor wc re ment,mert oda nem mehettem be) amiota járok vele bunko lettem néhány emberrel,ezt elmondta nekem,rájöttem hogy mennyire is igaza van,mindenkitöl bocsánatot kértem és sajnáltam mert kikészitett egyszerűen a barátnőm.ezt meg is értették,mert tudták hogy mi van (egy pletykázos lány de nagyon...amint veszekedtünk 5 percen belül mindenki tudta) a haverommal beszéltem,tök megértő volt és jófej ami nála csoda,aztán kiderült hogy ezt mind csak ellenem akarja forditani...beszélt a barátnőmmel valamiröl,amint visszajöttek kérdeztem a barátnőmtöl hogy "na akkor megbeszéljük?" mondta hogy "mit?" "amit mondtam telefonon..." "ja persze,igen" na de közbe a haveromra mosolygott és beszélt vele...a haverom meg ugy nyalja a fenekét mintha valami félisten lenne...mindent bevallottam neki,hogy én is köcsög voltam pár emberrel akiktöl bocsánatot kértem már,és téged megbántottalak,de nem tudtam hogy ezek a dolgok téged megbántanak...elötte elfogadta a barátnőm amilyen vagyok és mondta hogy nem akar megváltoztatni,na szoval akkor 1. nem fogadta el 2. meg akar változtatni...és majdnem sikerült is neki (persze a rossz dolgokba megváltoztam) nem is hisz nekem...haverom megint beszél vele mindenröl,már szerintem el is téritette a barátnőmet valami hülyeséggel.utána visszajön a barátnőm,hogy ha nem változtatok szakit,megigértem hogy változtatni fogok,na ez tartott 1 orán keresztül,mert ami ez után jött az sokkolt és ott már aztmondtam hogy ez már nagyon de nagyon nagy szemétség...bementünk egy helyre,haverom leült és megkérdezte a barátnőmtöl hogy le lehet-e ülni,a barátnőm azt mondta hogy igen,erre a haverom mondta "ha felállitanak,rácsaphatok a seggedre!" erre a barátnőm "oké,rendben" nem állitották volna fel,de ez szemétség a javábol mind2-jük felől...
2013. dec. 17. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak de tipikus tini 3.14 viselkedés. Meg fogja még bánni , de ahogy elöttem írták kezd el egy normális lány után nézni. Ebbe a korba még nem tudják milyen jelentőséggel bír a szünt. EGy házasságban ahol gondok vannak de cél hogy rendbe hozzák , ott lehet értelme de nálatok szerintem menni akar tovább ! De ne legyen igazam csak vélemény.
2013. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!