Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális, mármint a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, mármint a barátnőm?

Figyelt kérdés

Mindig meg állás nélkül írogat, és már kezd idegesítő lenni, hogy ha nem írok neki vissza, akkor én vagyok a hibás, meg hogy biztos nem szeretem, és hogy szakítani akar.

A másik meg, hogy mindig én kezdeményezek találkozáson, míg nem ölelem át, vagy fogom meg a kezét, addig ő nem csinál semmit, csak dumál :D

Ez normális?



2016. jún. 23. 22:15
 1/3 October15 ***** válasza:
100%
Mert az, hogy páwa vagy az normális?:D Nem, de ahogy majd kinövöd majd ő is kinövi ezt. :D Most mondanám, hogy beszélj vele erről de lehet, hogy olyan hisztit csapna mint CR7 a magyar portugálon. :D
2016. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Normalis persze. Te vagy elvileg a "ferfi" akinek kezdemenyezni kene, es nem azt varni, hogy majd a lany fog futni erted. Elobb bizonyitsd be, hogy ferfi vagy es, hogy szereted ot majd utanna varj tole dolgokat.
2016. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
42%
a második válaszolónak igaza van
2016. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!