Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy 6hetes anyuka vagyok...

Én egy 6hetes anyuka vagyok ha lehet ezt így konkrétan kijelenteni! Kicsit aggódok, mert semmi panaszom nincs, mármint egy van émelyeg a gyomrom egész nap szinte. Ez normális?!

Figyelt kérdés

#elsobabam
2016. jan. 25. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezer és ezer ilyen kérdés van már itt, hogy nincs semmi baja a kismamának, aki azért aggódik, hogy ez normális e?

Könyörgöm, a terhesség nem betegség, hanem állapot.


De hogy válaszoljak is: igen, normális.

2016. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elnézést én vagyok a hibás! Az aggódalmam nem jogtalan mivel nemrég spontán vetélésen estem át. És ezek után szerintem még nyomosabb az ok amiért mindenre felfigyeljen! De köszönöm szépen,hogy írtál
2016. jan. 25. 23:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6hetesem kezdődtek a rosszulléteim émelygéssel indult...Nem hánytam de a 11.hétig úgy éreztem belehalok.Sokaknak nincs különösebb tünet.De mégkésőbb lehet.Azért mert nem hánysz lehet hogy pl neked később jobban ég a gyomrod vagy izomgörcs vagy kitudja milyen tünetek.Minden terhessèg más.Próbálj sokat pihenni,ne gondolj rossz dolgokra (én bele se mertem élni magam).
2016. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És most mennyi idős terhes vagy? :)
2016. jan. 25. 23:36
 5/12 anonim ***** válasza:
12hetes.Ismerek olyat aki vidáman elvolt (bár kicsit hihetetlen),de olyanról is tudok aki olyan mértékbdn volt rosszul hogy kórházba töltötte a fele terhességet.De a rosszullét hiánya nem egyenlő a bajjal.És még bőven hányhatsz is stb.Csak ne stresszelj ez a legfontosabb (tudom mondani könnyű én is izgultam azért,föleg mert egyszer véreztem is).Nagyon sokat pihenj az elején.Azelőtt pörögtem állandóan de lassítani kell!!
2016. jan. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jo neked ,hogy nincs annyi tuneted. En 8+4 hetes vagyok ma,de a hatodik het ota rettentő hányingerem van. :(

Hánytam is de szerencsére csak egyszer. Semmi erom,ehes vagyok,de mar semmire nem tudok ránézni . Rendesen gyümölcs undorom van mar :(

Bizonyára en is aggódnék,ha egyik napról a másikra elmúlna minden tunetem.

Ne aggódj nincs gond.egyszeruen szerencsés vagy,baaar várjuk ki a "veget" :))

Lehet par nap múlva te is alig várod ,hogy eljöjjön a 11-12.het,akkor talan mar kicsit könyebb lesz minden.

Boldog babavarast kívánok! :))

2016. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is volt az 5dík hétben enyhe vérzésem ami tényleg csapp cseppek voltak de persze,ezek sem hagytak nyugodni mentem egyből az ügyeletre! Igazából azon kívül,hogy enyhén szív alakú a méhen más dolog nem derült ki ebből... Szóval... Utána jött a folyás ami kicsit ugye "büdi" volt és enyhén sárgás... Szóval volt okom az aggódalomra. Szeretnék már énis túl lenni ezen a bizonyos 12.heten :)
2016. jan. 26. 08:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond azt, hogy 6 hetes terhes vagy, vagy 6 hetes kismama.:) Nekem 9 hetesen kezdődtek a tünetek, a 12. hétig tartottak, azóta fizikailag meglepően jól vagyok, érthetetlen.:) Ne aggódj!!!


Egyébként megértem, hogy aggódsz, és bár én a vetélésem után minden kivizsgálást megcsináltattam, mégis néha aggódik az ember, hiszen mindig van miért. Durva pl. belegondolni, hogy egy egyszerű IR miatt 10 éve még lombikoztak, ma meg már gyógyszerrel tudják kezelni. Ki tudja, mi ilyen lesz még a közeljövőben.


Majd a dokinál, amikor a szívdobogást meghalljátok a férjeddel, akkor már kézzelfogható lesz a tény.:)


33hkm

2016. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*mondd
2016. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jövőhéten hétfőn kell menjek :) akkor már 7hetes leszek :) nagyon várjuk a picink szívdobogását :) azt mondják, hogy valójában akkor lesz igazán szerelmes az ember :) remélem megtapasztalhatjuk a párommal :) köszönöm a sok tanácsot,beszámolót! Megnyugtató :)
2016. jan. 26. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!