Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hülye vagyok hogy azt hittem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok hogy azt hittem kedvel?

Figyelt kérdés

Szóval. Mindig nézett sőt, szinte bámult. Néha ha úgy esett akkor beszélgettünk. És figyelt is rám akkor is amikor nem beszéltünk,mert ha poénkodtam a barátnőddel vs barátaimmal ő is felnevetett. Vagy ha a jegyeimről volt szó akkor is figyelt. Azt is észrevettem, hogy amikor az egyik fiú barátommal hülyéskedtem idegesen figyelt. De most ment el gimibe és nem szólt semmit. Köszi ha valaki segít.

14/L



2016. jún. 25. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
most azt akarod hallani ,hogy féltékeny igaz?
2016. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeem. Talán. Csak az a kérdésem hogy akár e valamit mert nem mondott semmit és most meg elment.
2016. jún. 25. 19:10
 3/4 October15 ***** válasza:

Persze el akar menni.. és értékelné a segítséged. :P


Miért nem kérdezd meg tőle?

2016. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszel neki és szeretne veled ismerkedni, csak félénk :)

A félénk ember mindig jó hallgatóság, én már csak tudom, én is ilyen vagyok, és tetszel neki csak nem mert leszolitani

17/F

2016. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!