Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ebből? Szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből? Szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tavaly januar ota tetszik. Akkor nem volt vele semmi extra. Haver es ennyi. Tavaly szeptembertol viszont nagyon megvaltozott mindent.oran szemezgettunk, nem ugyan ugy kezeltuk egymast mint a nyar elott. Sokak szerint cukik voltunk. Ki nem mondott erzesek. O sem mondta es en se de tuti hogy volt ott valami. Aztan iden februar ota alig beszelunk. Azota amiota joban lettem egy osztalytarsunkkal akitol semmit nem akarok amugy, csak baratok. Ugy lattam hogy furcsan mereget minket mikor beszelek a haverommal meg ha beszelunk felhozza mindig h en a felesege leszek haveromnak, meg milyen szep par lennenk. Ez nekem gyanus kicsit. Lehet hogy feltekeny? Azota eleg keveset beszelunk. Velemenyek? Lehet meg ebbol valami? Mit kene tegyek?
2016. jún. 27. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. A srác csak bevan fosva. Ha úgy érzed, hogy te is bejössz neki, akkor lehet olyanokat csinálni, hogy odamész hozzá barátkozol vele, megbeszélsz vele egy filmnézést. Lehetőleg horrort, mert akkor amikor megijedsz, akkor hozzá tudsz bújni. Remélem tudtam segíteni 14/F
2016. jún. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet szerelem, csak vonzódás. A szerelemhez idő kell, alaposan meg kell ismernetek egymást. Az, hogy vonzódik-e hozzád már más tál tészta, van rá esély, hogy igen. Ezt vele kell megbeszélned.

Az a mozis dolog, amit az előző ajánlott viszont nagyon közönséges. Inkább ne csináld meg, nem kell filmekből inspirálódni a romantikához, ha természetesen jön, akkor sokkal emlékezetesebb lesz.

2016. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!!

Baratnoim es az o egyik haverja szerint tetszem neki. Igen erre en is gondoltam h fel.... A filmes dologgal meg az a baj h nem merem..... xD

2016. jún. 28. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!