Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet ebből valami vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ebből valami vagy nem érdemes foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés
A történet a következő:Egy 18 éves fiú vagyok és az iskolából tetszik egy lány. Egyik nap elmondtam ezt az egyik oszt. társamnak, aki ezt elárulta a lánynak. Ezt követően facebookon rám írt a lány, hogy őszintén válaszoljak neki, tényleg bejön e nekem. Igennel válaszoltam és erre azt írta, hogy "de édes :)". Innentől kezdve elkezdtem felé közeledni, de úgy, hogy egyelőre csak beszélgetek vele szünetekben. Úgy vettem észre, hogy barátságos és kedves velem, viszont a problémám az, hogy ő soha nem jön oda hozzám, nem keresi a társaságom és rám se ír soha, mindig csak én rá. Mind e mellett nem látom át, hogy tetszek e neki vagy sem és nem merem megkérdezni. Lehetséges, hogy nem meri elmondani, hogy nem érez irántam semmit? Vagy éppen csak ez egy játszadozás a részéről velem szemben?

2016. ápr. 30. 20:55
 1/5 anonim válasza:
Ezt nem lehet így pontosan megítélni. Lehetséges, hogy azt szeretné, mindig te kezdeményezz, és nem adja magát könnyed. De az is lehetséges, hogy csak nem szeretné visszautasítani a társaságod, és épp ezért nincs is oka neki közelítni.
2016. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értem, mire gondolsz. Nem lehet ezt így pontosan megmondani, hogy miért van. Azt mondom, nincs azért emiatt baj, majd idővel lesz valami. Türelem, beszélgessetek, közeledj felé továbbra is.
2016. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ElekTamás88 válasza:
Te vagy a férfi, kezdeményezz! Hívd el tanítás után sétálni, fagyizni, beszélgessetek, ismerkedjetek!
2016. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Határozottság kell (tudom könnyű mondani).

Ne tologasd magad elött sokáig azt hogy megkérdezd hogy tetszel-e neki. Hisz minnél többet halogatod annál többet szenvedteted magadat.

2016. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 david0919 válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de ha már tudja, hogy tetszik neked és ha fordítva is így lenne akkor már megmondta volna. És akkor ő is keresne téged. De kérdezd meg hátha.
2016. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!