Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csináljuk ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljuk ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem megint beszélgetni az exemmel. Este találkoztunk is. Kimentünk, beszélgettünk,sétáltunk. Nagyon jól elvoltunk, majd szóba jött a "mi". Elbeszélgettünk arról, hogy mi nem ment mit rontottunk el. Közöltem vele, hogy nem szeretem már. Túl sokat bántott és elmúlt. Erre ő is azt mondta, hogy ő sem szeret már. Aztán beszélgettünk közben kézen fogva sétáltunk ölelkeztünk. Haza kísért. A kapumban még beszélgettünk kb fél órát. Aztán jött az elköszönés. Csak bámultuk a másikat. Tartottam az arcom, hogy adjon puszit. Nevetett egyet arrébb fordította az arcom és megcsókolt. Majd még egyszer, még egyszer és még egyszer. Végül eltoltam és elköszöntem. Tett egy lépést nem bírtam ki és visszahúztam. Csókolóztunk még majd tényleg elváltunk. A csókok előtt azt mondta, hogy nem ugrana ebbe bele még egyszer mert nem szeretne többet bántani. Azt is mondta, hogy nem fog megcsókolni mert akkor elgondolkozik ő is és én is. Aztán még is megcsókolt. Én meg gondolkozom. Az első csók után annyit mondott, hogy "hiányoztál és jó újra látni." nem tudom mi van most. Összezavarodtam. Szerintetek mi lesz ebből?

18/L, 20/F



2016. jún. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Oka van annak hogy szakítottaok... Szerintem nem kellene ujra átélni azt. De viszont a barátommal már 4x-re járunk és szeretjük imádjuk egymást már együtt is lakunk és úton van a gyerek :D úgy hogy gondold meg 3x hogy hogyan döntesz de kettőn áll a vásár :) minden esetre próbáld úgy intézni hogy ne sérüljetek. Mert ha ugyan ez lesz a vége mint most az csak rossz lesz mind a kettőtöknek
2016. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy leirva nagyon aranyosan hangzik!😊 Szerintem probaljatok meg ujra, nekem az jott le, hogy meg szeretitek egymast.
2016. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal.
2016. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez, mikor felnőtt (korú) emberek 12 évesként viselkednek....

Tök mindegy, melyik szemszögből nézem, én érettebb embert keresnék.

2016. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
ez nagyon cuki
2016. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért csináljátok, mert még vonzódtok a másikhoz. Ha sokáig voltatok együtt, akkor nem csoda. Ez amolyan megszokás. De ha nem szereted, akkor jobban tennéd, ha felhagynál ezzel.
2016. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eloszor megbeszeltetek h ti mar nem vagytok egymasba szerelmesek. Erre a vegen csokoloztok. Akkor most csak szeretitek egymast.? Vagy csak vonzalom? H milyen lenne ujra megcsokolni hozzaerni..lehet o is vagyat erzett arra h ujra megcsokoljon..szerintem meg kene beszelned vele ezek utan h miert csokolt meg ha mar azt mondta nem szeret. Es h azert nem akar osszejonni veled mert bantani fog azzal. Nem tudom mi volt koztetek, de akk miert kellett megcsokolnia?

Az is lehet h ujra egymasba szerettek. Es osszejottok. De ezt nektek kell megbeszelni. Mi itt csak tanacsokat tudunk adni, ami szerintunk jo. Remelem helyesen dontesz! :)

2016. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!