Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vagdosassal soha nem fognak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagdosassal soha nem fognak elfogadni? Gáz lenne ha ujra osszejonnek vele? Legyszi velemenyt is irjatok a sztorirol! Köszi:-)

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit mar 2 eve nagyon de magyon szeretek! Egy fel egy fel eve szakitottam vele (2 honapot voltunk egyutt) mert a szuleim nem engedtek h jarjak vele! O utana olyanokat mondott (mert ugye en meg mindig szerettem, de o nem tudta), hogy en teljesen kikeszultem es elkezdtem vagdosni magam ( a szuleim miatt is mert ok fel eve valtak el) mert csak igy tudtam kibirninezt az idoszakot. Az van, h en a vagdosast azota sem tudom abbahagyni!( igazabol nem is akarom), de o ugy tudja h mar nem csinalom! Igazabil rn ot meg mindig nagyon szeretem! Es 1 honapja újra jóba vagyunk, es szerelmet is vallott! Tudja h szeretem stb meg elv onis engem! Egyszer mar talalkoztunk (randi a barataim szerint, en nem tudom) azota! Fojton olelget meg minden. Szerintetek gaz ha ujra osszejonnek vele? A szuleim meg mindig nem engedik, de mar nem erdekel!


A multkor felhozta a temat es kb ezt mondta: "jo h mar nem vagdosod magad es nem vagy az a regi budos p*csa aki vagja a kezet, labat, oldalat es meg akar halni"! Ha megtudnak akkor tuti vegem lenne!


Ha valakinek valaminnem vilagos akkor nyugodtan irjatok privátba! Előre is köszina válaszokat


2016. jún. 28. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne vagdaljad már magad az isten áldjon meg, mi olyan jó abban? Simán fejezd be és kész
2016. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem ilyan egyszeru az! Az eletem resze lett es az os marad! Ha nem tudjak meg nem lehet belole smi gond! Vagy?
2016. jún. 28. 11:23
 3/19 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
29%
ismeros erzes en akarom de ha kiderul bevisznek a korhazba szoval nem merem mostanaban csinalni...fiu vagyok...szeretethianyos szerencsetlen ronda xar...hat ismeros erzes mikor" tuti vegem lenne" mert az is lesz sajnos nekem ha ez igy megy még egy kicsit is tovább...nekem a szüleim leb*sztak mert vagdostam s attol is kikeszultem...hat nem lenne gaz...csak tudod egy fiu nem nagyon szereti ha a noje utalja magat vagy bantja magat ..
2016. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Az a vicces, hogy a vagdosás sokkal egészségesebb, mint a cigaretta, még is sokkal jobban elítélik. (Ezzel nem azt mondtam, hogy mimdenki vagdossa magát, hanem legalább ennyire kéne figyelni a dohányzásra. Persze mindig jobban feltűnik, ami csak a felületet roncsolja, mint ami belülről öl meg)
2016. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pedig en utalom magam! Egy csunya hulye lany vagyok akit senki sem szeret rajta kivul! Ot sem ertem meg h miert!
2016. jún. 28. 11:50
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Várj kitalálom: 14 éves lány vagy -_-
2016. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok! Mert?
2016. jún. 28. 12:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak 13 bocsi
2016. jún. 28. 12:15
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, nem gáz, hogy összejöttök.

A önvagdosás pedig hülyeség! Sose értettem, hogy ez miért jó. Hogy miért segít...

A válaszoló onnan találta ki a korodat, hogy a veled egykorú gyerekek a nagy világ fájdalmaikkal vagdosni kezdik magukat.

Fejezd be, mert ha szeret egy srác, az valamivel fontosabb, mint az, hogy neked ez jó!

"A senki más nem szeret" hülyeséget pedig minden második önvagdosó tizenéves elmondhatja magáról.

2016. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Hosszú lesz a nyári szünet.

Persze, 13 éves vagy, de már 2 éve egy fiúról fantáziálsz, sőt már jártatok is.

Kamu :)

2016. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!