Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. De nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. De nem igazán ismerem. Csak látásból. Facebookon se vagyunk ismerősök. Rá szeretnék írni facebookon. Csak nem tudom hogy látni fogja-e azt ha rá írok. Szerintettek ettől még vissza ír illetve lássa azt hogy írtam neki?

Figyelt kérdés
ui:azután szeretném bejelölni,hogy beszélgettem,megismertem illetve találkoztunk :)
2016. jún. 28. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ráírsz, akkor elküldi azt, hogy bejelölted barátnak és vissza kell jelölnie :)..

De szerintem hagyD!

2016. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz facebookon ,megkapja az üzenetet ,csak el kell fogadnia ,hogy elfogadja vagy elutasítja azt.
2016. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.ez a technologia megöli a parasztgyereket
2016. jún. 28. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!