Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg facebookon egy fiunak hogy tetszik nekem? Nagyon

Figyelt kérdés
Szoktam vele talalkozni de akkor nem beszelgetek vele csak facebookon.. es nagyon szeretem de nem merem elmondani neki hogy tetszik mert felek. Mit tegyek? Mit mondjak? Meg igy nyiltan se merem elmondani h tetszel nekem. Ugy akarom hogy arra utaloan. Ertitek.. es honnan tudnam meg hogy en is tetszel neki? Milyen jelekbol vagy mibol?

2016. jún. 28. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy.
2016. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először kezdj el vele beszélgetni... Pár napot nyugodtan beszélgettek. Talán még jól is jön ki az egész, mert lehet hogy tök jókat fogtok elbeszélgetni.. Mondjuk rákérdezhetsz, hogy van-e barátnője, tetszik e neki valami ,stb.. De szerintem magadtól is kitudod találni, hogy hogyan is mond el neki arra utalóan. :)
2016. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adelll ***** válasza:

Hat mondjuk

te nem gondolt meg arra h milyen lenne ha osszejonnenk?

Beszelgettunk a tobbiekkel es szerintuk jo par lennenk, en is el tudom kepzelni

Veled szeretek a legjobban beszelgetni

Nincs kedved talalkozni, szeretek veled lenni

Ilyenek.. De ennyi alapjan nehez jo tanacsot adni:D

2016. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facebookon sehogy

Egybol nyomulosan hat, es mivel lany vagy, ha a fiu olyan, akar ki is hasznalhat

Eloszor muszaly vele szoban beszelgetned egy keveset, hogy aztan ne legyen fura h facen irsz ra

2016. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem javaslom, hogy ezt facebookon mond el, vegyél bátorságot és mond el neki személyesen, ha tetszesz a fiúnak is azt nem nehéz észrevenni
2016. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!