Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igy mit gondoltok rolam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy mit gondoltok rolam? Tudom h hulye kerdesnek tunik, de csak ez alapjan milyen a benyomas?

Figyelt kérdés

Csak a zenei izlesem szerint..ami kicsit hulyeseg mert nem nagyon szamit .. De azert kivancsi vagy.. Tehat megprobalom kedvenc eloadoimat osszeszedni:Calvin harris,ellie goulding,john newman,david guetta, pitbull, 99 souls, alan walker,icona pop, alex gaudink, lost frequencies, avicii, axwell, cobra starship,coronita, dj antoine, dnce,delta,chris brown,edward maya,faul, felix jahen, psy,gusttavo lima,halott penz, wellhello, martin garrix, aronchupa, intim torna illegal, ihm,jason derulo,kygo,timati, neyo,magna cum laude, major lazer, dj snake, lmfao,pharrel williams,rihanna, sigala,wiz khalifa,years years,imany,..tudom zene buz...inak tunok !kicsit az is vagyok 😂😂 de azert a lanyokat szeretem😂😂😂

Szerintem a koromat kitalaljatok😆😂😂 ja es F


2016. jún. 29. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
És ezt mind leírta...
2016. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el fesztivál szervezőnek, azt csajozz be a hazatalicskázott misikből.
2016. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ez meg nem az osszes😂😂😂😃😃
2016. jún. 29. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyengébbek kedvéért...

hazatalicskázott misi, hazavitt milliók.

Nem a barátok közt-ből a Hoffer Misi, bármennyire is szeretné a kérdező. XD

2016. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én főleg rockot és nightcore-t hallgatok, szóval nem tudom.. Nem az én izléseim ezek a zenék..:D

16l

2016. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki ez által akar benyomást kelteni, az inkább húzza le magát a wc-n. Már bocs... Ennek nincs semmi jelentősége. A lányok nem a zenéid miatt fognak szeretni. 15f
2016. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5# Én is!
2016. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit ezek közül ismerek, azt szeretem is 
2016. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!