Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy estefelé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy estefelé, ahogy egyre többen lesznek (főként a fiatalok) az oldalon megjelennek a homoszexualitás elfogadását kérdésnek álcázó hirdetések? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Olyan ez már, mint ha egy kampány lenne. És persze ilyenkor jönnek azok a hozzászólók, akik lehurrogják a másikat hogy ez igenis jó. Mintha estefelé beindulna itt a liberális gondolkodásmód felé terelgetés.

Ti is észrevettétek?


2012. jan. 28. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
peches vagy.
2012. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, viccesek voltatok. :) Most olyanok is válaszolhatnak akik gondolkozni is szoktak.
2012. jan. 28. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kérlek, illusztráld példákkal a megállapításodat.
2012. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Fsztudja. Én csak a 5.345.174 db PUA kérdésre figyeltem fel.
2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Liberális gondolkodásmód?És ezzel mi a probléma , ők legalább értelmesen gondolkodnak, nem pedig begyepesedett , besavanyodott , konzervatív irigy , maradi idióták akik szerint minden rossz ami nem régi meg nem kommunizmus.
2012. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy estefelé a "miért ilyen szemét minden csaj, hogy a pénzes k.öcsögök kellenek nekik?" kérdések szaporodnak meg...


Sokat lógok az oldalon, ha unatkozom, de szerintem nincs túl sok meleg-kérdés. Főleg a terhes vagyok? kicsi e p.öcsöm? és hasonlókhoz képest...

2012. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Véleményem szerint meg ez olyan dolog, hogy oké, vannak melegek nyilván, ami nem egy elfogadott dolog, de nem is fog soha annak számítani, mert akár tetszik akár nem, ez egy rendellenes dolog, nem természetes dolog. Az már más tészta, hogy az intelligensebb ember belátja, hogy erről az a valaki nem tehet, nem döntötte el, hogy "hopp akkor én meleg leszek".

És ez teljesen rendben is lenne, csak tudod azért van ez a sok bu*ifujjollás, mert sokan meg reklámozzák ezt, meg sztárolják, kezdve a melegfelvonulással, az ilyen fórumokon át, stb, és ez nyilván azért provokatívan hathat...Ez az mait kicsit be kellene látni a melegeknek is, mert hiába sok a primitiv ember, fele ennyi bajuk sem lenne, ha nem a homoszexualitás folyna a csapból is.

2012. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!