Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találkozzak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mit csináljak elballagtam és volt egy osztálytársam akibe úgy kb. 2-3 hónapja szerettem bele és egész nyáron nem fogom látni és már most hiányzik és névtelenül szerelmet vallotam neki facebookon de még nem is látta :(

de legalább egy iskolába fogunk járni de más szakra ment ő és így nem leszünk osztálytársak

de nem tudom hogy kedvel e mert sokszor beszól valamit de sokszor meg rám mosolyog meg sokszor jókat beszélgetünk de ő is lány meg én is lány vagyok de azt tudom hogy neki tetszik valami fiú :(

na és az lenne a kérdésem hogy hogyan találkozzak vele nyáriszünetbe meg hogy a másik iskolába beszélgessünk?15/L



2016. jún. 29. 19:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne névtelenül írj neki. És ne vallj neki egyből szerelmet. Csak mondjuk hívd el sétálni,fagyizni, moziba... Stb. Baromi sok lehetőség van. És csak dumálj vele nagyon sokat. Mindenről. Aztán idővel kialakul. Ha egyből szerelmet válasz az a lehető legrosszabb.
2016. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elrontottam névvel bevallotam neki és ő csak ennyit írt vissza: ":D"
2016. jún. 30. 09:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszi el, hogy beleszerettel. Tenyleg beszelgess vele minel tobbet de elobe ha lehet. Es erdeklodj iranta sokat, es hogy fiukat/lanyokat szeret :)
2016. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de tudja mert mondtam hogy én írtam névtelenül
2016. júl. 1. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Es o nem erez irantad? Egy orobat meger
2016. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos neki más jön be (fiú)
2016. júl. 1. 22:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Le is tiltott :D :(
2016. júl. 5. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem erdemes tpvabb fele foglalkozni. Talalsz te jobbat nala.
2016. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Facebookon hogy lehet névtelenül írni?xd
2016. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
instagramon írtam és ott úgy hogy kamu profillal :D
2016. aug. 3. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!