Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 eves lany vagyok es van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves lany vagyok es van egy 20 eves fiu. Mi a velemenyetek a lenti reszrol?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik es beszelgettunk ahol elmondta hogy addig nem akar tolem semmit amig szuz vagyok, azt is mondta hogy szoljak neki ha mar nem vagyok az. Amikor megkerdeztem hogy csak szexre kellenek neki azt mondta hogy dehogy. A barataim szerint elfogadna ugy ahogy vagyok de nekem errol mas a velemenyem. Szerintetek mit csinaljak? Varjak hogy majd valaki elveszi a szuzessegem aztan szoljak neki vagy inkabb hagyjam?
2016. jún. 29. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd ezt a tuskót :3.. Mi az, hogy azért nem kellesz neki, mert még nem vesztetted el? :/

17F

2016. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Áá, dehogy használna ki... Konkrétan k*rvát akar belőled csinálni... Feküdjél össze valakivel, és ha már nem leszel szűz, akkor őméltósága kegyeskedik majd használni téged. Az ilyen pasikat zsigerből hagyni kell, beképzeltek és a szexen kívül nem sok minden jár a parányi kis agyukban.
2016. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha azt mondja, hogy addig nem akar tőled semmit, amíg szűz vagy, akkor mondd azt neki, hogy te meg azután nem akarsz majd semmit többé tőle, hogy elvesztetted a szüzességedet. Ezzel a frappáns mondattal le is koptathatod a francba.
2016. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis miért lehet probléma, hogy szűz vagy, ha szeretni tudna?! Teljesen egyértelmű, hogy csak szexet akarna tőled. Szerintem már az probléma, hogy egyáltalán felvetődött benned, hogy elfogadd az "ajánlatát" és nem utasítottad vissza egy pofon kíséretében az egyértelmű kapcsolatot. De ugye csak azzal tudják ezt megtenni, aki engedi is, kérdés, hogy te mire jutsz...
2016. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szűz lányok vonzóak. Legalább tudni róluk hogy nem ribik. Ne keresd a srácot. Ha egy lány nem kell neki mert szűz akkor ott a keze neki.
2016. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) szeretem tenyleg de akkor hagyom..
2016. jún. 30. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja ő, a szüzességedet elvenni.
2016. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen szerintem sem ő akarja a szüzességedet elvenni. Mert lehet h lelkifurdalása lenne h kihasznált. De am ezt még is h gondolta ??? Hogy majd összejössz valakivel jártok kb. 6 hónap után lefeküdtök. Aztán te egyből szakítsál a sráccal h te meg az a tuskó összejöjjetek?? Vagy egy egy éjszakás kalandban gondolta h veszítsd el ? ÁÁ tiszta vicc ez a srác , énmég ilyenről eddig nem is halottam .
2016. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem, lányok nem lehetnek ennyire alacsony értelmi szinten,de.............. mégis.

Ez szomorú.

2016. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!