Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a barátomról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátomról?

Figyelt kérdés
sziasztok. Év közepén mentem át másik suliba , ahol hamar sikerült is beilleszkednem . Néha láttam egy tök helyes fiút , és beleszerettem , és úgy vettem észre hogy ő is szeret engem . Sokat szemeztünk , mosolyogtunk egymásra , tehát ilyen apró jelek. Én nagyon szeretem ezt a fiút , multkor odajött és megkérdezte hogy lenne e kedvem elmenni sétálni vele , igent mondtam. Séta közben beszélgettünk , nevetgéltünk , és hát megtörtént a csók. De ez olyan volt mint ha csak kényszerböl tette volna , nem volt őszinte . Majd mikor sétáltunk , megkérdezte hogy lenne e kedvem elmenni vele a temetőbe. Mindezt este 11 kor. Hát mondom bocsi de én félek ilyen helyeken . Megvédelek, nem hagyom hogy gonosz lelkek szálják meg a tested. Nem mentem vele , elment egyedül. Másnap szintén taliztunk , és felvetette az ötletet hogy nem e megyek e el hozzá , kérdeztem hogy a szüleidet nem zavarja ? Csak mosolygott. Elmentem , bementünk a szobajába , és nem volt bent más mint egy ágy. Szüleid hol vannak ,kérdeztem . Fent a mennyben . Elment wc re én meg megszomjaztam . Bementem egy kis szobába ahol azt hittem találok valami inni , de a szoba , tele volt az anyja képeivel , és ami a legfurcsább hogy még sírhely képekkel is. Egyböl le is léptem , azóta nem is beszéltünk . Idegbajos lehet ?

2016. jún. 7. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Fura fazon lehet, igy olvasás közben is kirázott a hideg
2016. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha elkerülöd ezt a srácot..
2016. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket kerüld el a lehető legmesszebb!!!!!!!!!! Basszus, ez durva....
2016. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hallod, én srác vagyok, de ennek a haverja akarok lenni.. Nem tudsz véletlen elérhetőséget adni? :D Full olyan beteg, mint én..

17F

2016. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez azért eléggé fura... Hány évesek vagytok? Mi az, hogy a szülei a mennyben vannak? Ha még nem 18, akkor legalább gyámjának kellene, hogy legyen. Tisztára mint egy horror sztori kezdete. xD

De a valóságban nincsenek horror sztorik, szóval kell rá lennie reális magyarázatnak.


Én a helyedben utána kérdeznék az ismerőseim körében, hogy mit tudnak a srácról.

2016. jún. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kamu
2016. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló emberek nyugodtan írhatnának :D Ez nagyon menő, bármennyire beteg
2016. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Húúú ez nagyon durva...Nem tudom hogy kamunak szántad vagy komoly...Kirázott a hideg,Temetőbe este 11-kor? ÉS TE MÁSNAP MÉG TALÁLKOZNI AKARTÁL VELE???Szerinte ez nem normál.
2016. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is elvesztettem az egyik szülőmet 16 évesen , és elég sokat olvastam a gyász feldolgozásáról emiatt akkoriban. Ahány ember annyifélképp dolgozza ezt fel. Szerintem a leírtak egy kicsit hasonlítanak az "oltárállításhoz". Nyilván neki az a helység az ahova ha bemegy egy kicsit úgy érzi együtt lehet az édesanyjával. A temető meg nyilván fontos neki mert ott lehet a közelében és egy kicsit úgy fogja fel hogy "bemutat" neki, jó az este 11 kicsit furcsa, de nekem is tök random jut eszembe hogy ki kéne szaladnom a temetőbe. Sőt évzáró után még a bizonyítványomat is kivittem hogy megmutassam neki :) Ne ijedj meg tőle, ha laikus lennék nekem is furcsa lenne de egy árva szemszögéből teljesen megérthető. 17/L
2016. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Kiderült valami?
2016. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!