Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit találjak ki, hogy találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki, hogy találkozhassak vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki elég féltékeny típus. Az exemmel szeretnèk talàlkozni,akivel pedig nincs semmi köztünk,csak szeretnénk összefutni beszélgetni. A baràtom biztos vagyok benne, hogy panaszkodna és megsértődne,hogyha talàlkoznànk,màr csak az is zavarja hogy szóbaàllunk.tudom,nem helyes,hogy hazudni szeretnék neki,de az exemmel elég jó barátságban vagyunk,és most csak ketten szeretnénk lenni most az egyszer.

Mit találjak ki neki ürügyként, hogy mit csinálok aznap?



2016. jún. 30. 00:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
"dugok az exemmel"
2016. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt meg kellene beszélned vele. Sosem jó ha egy kapcsolatban vannak titkok. Mondd meg neki hogy barátok maradtatok az exeddel de nincs köztetek semmi... szerintem nem olyan nehéz ezt elfogadni. És ha ezt megérti akkor elmondhatod neki hogy szeretnél vele találkozni. Ha elég jó a kapcsolatotok akkor megbízik benned és azt mondja menj nyugodtan.

Ha meg nem akkor is ott van még a B terv. Szerintem ha azt mondod vásárolni mész a barátnőiddel vagy valami hasonló azt beveszi.

2016. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtál kérdező? Most hazudni akarsz neki? Tényleg? Itt be is fejeztem...
2016. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nem lehetne ezt valahogy másféleképp megoldani?

Nekem is van barátnőm, és nekem is nagyon rosszul esik már csak az is, hogyha ő az exével beszél facebookon. Hála égnek egy ideje már letiltotta a srácot, de sosem esett jól ha azzal a sráccal bármilyen módon foglalkozott. Azóta még az is irritál, ha meghallom a srác nevét még akkor is, ha nem is a srácról, hanem egy teljesen másik fiúról vagy gyerekről van szó.

Figyelj. Gondold át magadban, hogy neked hogyan esne, ha a barátod az ex barátnőjével találkozna... Ha ez megvan, akkor ez alapján hozz egy döntést, hogy pl. a te esetedben ez neked hogy esne a legjobban. Mármint közlés szempontjából. Tehát, hogy elmondja-e neked vagy nem is akarsz felőle tudni stb.

Remélem, hogy érthetően fogalmaztam. Sok sikert!

(Majd leírod, hogy mi lett a dologból? Nagyon kíváncsi vagyok.)

2016. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Az exemmel szeretnèk talàlkozni,akivel pedig nincs semmi köztünk,csak szeretnénk összefutni beszélgetni."


Ha a barátod fontosabb lenne,mint az exed, akkor a barátod kedvéért lemondanál az exedről... örökre.

2016. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😅Igen leírom holnap😃
2016. jún. 30. 14:08
 7/19 anonim ***** válasza:

Mit írsz le holnap?

Ha tényleg szeretnéd a barátodat, akkor nem is lenne mit leírni, mert egyszerűen nem találkoznál KETTESBEN az exeddel, mert a barátod szavának fontosabbnak kellene lennie számodra!.....

És mi az,hogy mit találj ki ürügyként? Még hazudnál is a saját barátodnak, hogy a drága kis exeddel találkozz?

Te nem vagy százas....

Az egész, amit művelsz, erősen szakítóok.


Neked nem való párkapcsolat, de legalább két hülye van (az exed és jelenlegi barátod), aki önként összejött veled....

2016. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Konyorgom,ha az exe ma mar csak egy jo barat,miert nem talalkozhatnak? Vagy akkor a tobbi himnemu baratjarol is mondjon le,ha a nagysagos ur(azaz a jelenlegi baratja) ugy gondolja?

Igen,tudom,mirol beszelek. Az elso nagy szerelmemmel en is joban vagyok,illetve jo kapcsolatot apol az elottem levo baratnojevel is. Amig egyutt voltunk,addig sem zavart,ha talalkoztak. Nem illettek ossze,de emberileg kedvelik egymast,nincs ebben semmi.

Barmilyen fiu kerul a kepbe,mindig szoba hozom valahogy,hogy vannak fiu barataim,es az exem is koztuk van. Ha azonnal feltekenykedni kezd,meg el akarna tiltani toluk,hagyom is a sracot. A barataimmal valo kapcsolatom szent es serthetetlen,a paromnak sincs joga beleszolni ebbe.

2016. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ha nem vagy hajlandó a mostani barátod miatt lemondani teljes mértékben a régiről... akkor szerinted kit szeretsz jobban? Fejtörő
2016. júl. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8: Áldozatokat kell hoznunk egy kapcsolat érdekében. Ha a párodnak nem tetszene,hogy az exeddel találkozgatsz, akkor az ő véleményének kell a fontosabbnak lennie. Egy ex miatt szánalmas szakítani. Egyáltalán minek szakítasz vele, ha annyira szereted,hogy barátságban maradj vele meg emberileg hűű de kedveled.

"Az elso nagy szerelmemmel en is joban vagyok"

Persze, mivel nem vagy képes elengedni, mert ő az első húú de nagy szerelem.... Ez csak elcseszi a további párkapcsolatokat. Én nem tapasztalatból beszélek, mert az ilyen lányokat messziről elkerülöm, de egy ilyen barátság a párodnak (főleg ha olyan típusú) örökös frusztrációt fog okozni a kapcsolatodban. Ha nem mondja, valószínűleg akkor is ott lesz benne a gondolat. Vagy neekd megérné érzelmileg bántani azt, akit szeretsz?

2016. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!