Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotok őszintén megmondaná, hogy csak a belső tulajdonságaid miatt szeret?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevésbé örülnék, ha azt mondaná, hogy csak a külső tulajdonságaim miatt. A külsőmről nem tehetek, ezért jobban örülnék, ha a belső tulajdonságaim miatt szeretne valaki.
2016. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval ,akkor ez is bánthatja egy kicsit, hogy a belső tulajdonságai miatt kedveltem meg?
2016. jún. 30. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék is neki egy részről, pont azért amiért az első mondja:) Persze kicsit rosszul is esne hogy kicsit se tetszik neki a külsőm, de nem hibáztatnám érte, csak nem érteném a dolgot:D
2016. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért nem értenéd?
2016. jún. 30. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pozitívum.

Bár a belső tulajdonságok pont annyira veleszületett dolgok mint a külsők..

2016. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem teljesen veleszületett, nagyon sok függ a külső hatásoktól, háttértől.

A kérdezőnek: azért nem érteném, mert ha teljesen undorodik a külsőmtől hogy lehetek vonzó számára? miért nem csak barátnak akar? Nekem is fontosabba belső párkeresésénél, a barátomat se a külseje miatt szeretem, de abban is van nem egy olyan részlet vagy dolog amit nagyon szeretek és vonzónak tartok.

2016. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
A kulsot is lehet valtoztatni, akarcsak a belsot.
2016. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 katka :) válasza:
47%
Örülnék neki, de fenntartásokkal kezelném. Ahogy mondni szokták: külsô megfog, belsô megtart ;)
2016. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így hogy CSAK amiatt, így rosszul esne, emígy se tartom magam olyan sokra, és ha csak ráerősítene arra hogy rusnya vagyok, nem lenne kellemes:')
2016. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem ,azt mondom ,hogy nem tetszik külsőre csak nem teljesen az esetem (külsőre), de ezzel nincs bajom ,mert lehet változni.
2016. júl. 1. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!