Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit utálsz és mit szeretsz...

Mit utálsz és mit szeretsz magadon/magadban a legjobban (külső és belső tulajdonságaid)?

Figyelt kérdés

1.Mit szeretsz magadban/magadon?

2.Mit "utálsz" magadban/magadon?


2011. ápr. 2. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

1.az hogy képes vagyok megújulni,külsőleg belsőleg,képes vagyok bármilyenre vágatni a halamat azzal a címszóval hogy :,,úgyis visszanő".Képes vagyok átváltani az egész ruhatáramat akár egy fél nap alatt...Vékony a karom,szép formájú az arcom...KB. ennyi....

2.A lábaimat,táncos létemre szerintem kövér vagyok...(bármások szerint állítólag nem...),és az alapozó sajnos elengedhetetlen ha utcára megyek:( ,és belsőleg az a problémám magammal,hogy nehezen bízok meg valakiben...Pláne egy olyan emberben akivel sokat találkozok,de nem beszélek vele olyan sokat...Nehezen mondok el bármit is olyan személyeknek,akiben lehet hogy meg lehetne bíznom,lazán.....De ha egyszer elkezdek mondani valamit az mindig befejezem...ű


Ezen kívül vásárlási mániám van...:) ezt nem tudtam melyik kategóriába sorolni,és azt sem hogy gerinces ember vagyok,megmondom a szemébe mindenkinek ami nem tetszik vagy amit akarok....

2011. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

1. vicces vagyok, szép az arcom, imádom az anyajegyeimet

2. nincs ilyen;D

2011. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 szamóca. ***** válasza:
100%

1 alapvetően szeretem a lábaim, a seggem, a hajam, a bőröm, a körmöm és a szemeimet. az elős négyért viszont tettem is hogy ilyen legyen:) belsőleg.... őszinte vagyok és tudok titkot tartani, és jól tudok hallgatni ha valakinek problémája van. szeretem hogy nem vagyok nyafka finnyás p*na, sem sértődékeny sem hisztis.

2. nem szeretem a melleimet mert szerintem igen aprók:D a hasammal csak evés előtt vagyok megelégedve, utána nagynak látom. utálom a térdem, a lábfejem és a könyököm ( bár ezt mindenkinél, szerintem ocsmány testrészek ) belsőleg... nem szeretem hogy túl őszinte vagyok, túl gyorsan ugatok, nem godnolkozok előtte és sokmindenkit emgbántok ezzel. túlságosan ragaszkodom az emberekhez és dolgokhoz. ha valakit nagyon szeretek, hajlamos vagyok behódolni neki ami teljesen ellentétes az alap attitűdömmel, ugyhogy valószínűleg kiábrándító is:D kicsit azthiszem fiús vagyok, ami nem minig baj, de azért legtöbbször az. valahogy engem nem zavarnak azok a dolgok amik a nőket szokták, és ezért nagyon sok pasi csak mint barátként tekint rám. néha szeretnék azért én is nyafka p*csa lenni, szeretnék örülni egy vágottvirágnak (pedig fujj) vagy szeretnék vágyni valami nyálas film megnézésére egy pasival...de nem, ez nem megy.:D

2011. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Őszinte, megbízható, segítőkész emberkének tartom magam.


Külsőre hát hát...szeretem a göndör hajamat, a körmeimet(természetes), lábfejemet.


2. Szinte mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok, hirtelen haragú, makacs személyiség sajnos nem sajnos.


Utálom a szemem alatti sötét karikákat, amik akkor is ott vannak, mikor kialszom magam. Utálom, hogy sokkal többet kell szőrtelenítenem, mint egy szőkének. sorolhatnám még...

2011. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

1. az arcom..hát. nem a tömegszépség, mint mindenki más, nem is csúnya, olyan különleges, külföldi, egzotikus, vagyis mások ezt mondták, szeretem a szememet és a számat, göndör hajamat, belsőleg pedighogy még sosem hazudtam senkinek, vicces agyok, kedves.


2. hogy van rajtam pár kg, pöttyös a karom, vastag a combom (de fogyózom), vanegy kis bajusz a szám felett, pár szál, meg hogy alábam olyan nagy és nem találko cipőt (41-es), nem szeretem hogy könnyen kibeszélek másokat.


13/L

2011. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

1. Szeretem:

Szeretem a barna szemeimet, hogy viszonylag szép az arcbőröm, könnyű sminkelni és nem feltétlenül kell alapozó (elég a korrektor az apróbb bőrhibákra).Szeretem a számat, mert bár kicsit vékony, alapállásban és ha mosolygok is szép szerintem. Szeretem, hogy sikerült leszoknom a körömrágásról már kb. 1,5 éve, bár sosem egyenletesen nő a körmöm, így pl. francia manikűrt még nem tudtam csinálni, mert amikor már mindegyik akkora, hogy meg lehetne csinálni valamelyik mindig betörik:(

Szeretem, hogy megbízhatónak, őszintének és segítőkésznek tartanak a barátaim, sokszor amolyan "lelki szemetesládaként" is funkcionál(hat)ok. Vidám, mosolygós lány vagyok, aki új társaságban eleinte visszahúzódóbb, de viszonyalg hamar fel tud oldódni és utána már imádok viccelődni, hülyéskedni.

2. Nem szeretem:

Nem szeretem, hogy ekcémás vagyok, már majd egy éve tünetmentes voltam, s most úgy 2 hete újra előjött egy kicsit (bár ez pont olyan, ami ellen nem igazán tudok tenni). Nem szeretem, hogy reng a combon és nagy a hasam (ez ellen már próbálok tenni) és a hajamar. Se nem göndör, se nem egyenes. Sokak szerint jól áll a göndör haj, de nagyon sokáig tart begöndöríteni, viszont max 2 óráig bírja és utána kíyúlik, az egyenesség viszont a pára, eső miatt nem marad meg benne mindig. Nem szeretem, hogy néha már túlzottan kedves és megértő vagyok, hogy sok mindent elnézek másoknak, olyat is, amit nem kellene. Nem szeretem, hogy a nővéremmel szemben hirtelenharagú vagyok és gondolkodás nélkül mondom neki a magamét. Másokkal szemben sokkal higadtabb tudok lenni, az osztálytársaim nehezen tudnak felidegesíteni, de ha sikerült, akkor aztán nem teszik zsebbe amit tőlem kapnak, úgy kiosztom őket:D


Huu, így a leírtak alapján érdekes személyiség lehetek.

15/L

2011. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

1.belső:kedves vagyok és megbízható.

külső:szeretem a szemem,a szám,az orrom és a hajam,alapjában véve szeretem az arcom:)


2.belső:meggondolatlan és szeleburdi vagyok.

külső:nyaktól lefele,a körmeimen kívül mindent.

2011. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1./belső: akiket igazán szeretek bármit megtennék értük,jószívű,megbízható

1./külső: hajam,szemem

2./belső: sértődékeny,hisztis,visszahúzódó,nincs bennem kitartás,gyerekes

2./külső: minden a hajamon és szememen kívül xd

15L

2011. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Magamban azt szeretem, hogy nyílt, egyenes és őszinte ember vagyok, nem egy alakoskodó, mások háta mögött beszélő kavarógép. Jó barátnak tartom magam, kommunikatív vagyok, és önzetlen.

Magamon leginkább a hajamat szeretem és az arcomat. Szeretem, hogy pici vagyok, és hogy ahhoz képest, hogy husis vagyok, nőiesen karcsú a derekam. Szeretem továbbá a pici lábamat, mert nem kell óriási cipőt hordanom.


2. Magamban a hiperérzékenységemet nem szeretem. Túl könnyen sírom el magam, nagyon lelkis típus vagyok, ugyanakkor nagyon könnyen fel is húzom magam, és könnyen hárpiává válok.

Magamon azt nem szeretem, hogy nagyon erősen hízásra hajlamos vagyok, így sok mindenről le kell mondanom. Nem szeretem, hogy nagyon széles a csípőm és husisak az ujjaim.

17L

2011. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. Belsőleg : mások szerint kedves , humoros és jófej vagyok.

Külsőleg : arcomat (bár néha csúnyának látom), szemeimet , hasamat , derekamat , fenekemet és lábaimat (mások szerint szépek).

2. Belsőleg : szeszélyes és sértődékeny vagyok , ráadásul nagyon érzékeny , képes vagyok bármin sírni. :S

Külsőleg : az orromat (fitos orrom lenne , de elcsúfítja egy dudor), hajamat (túl rövid , bár most növesztem), melleimet (túl kicsik), csípőmet (túl széles). Azt sem szeretem , hogy fogszabályzóm van , bár mások szerint jól áll. De az vigasztal , hogy 1 év múlva szép fogaim lesznek.

14/L

2011. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!