Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok tudnátok tanácsot adni h mit tegyek? Mert már tényleg ne tudom és nagyon kéne a segítségetek, tanácsotok.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet h van egy fiú. Ez a fiú tetszik nekem. Mindenki azt mondja h én is neki. Most h elballagtunk mindketten más iskolába megyünk. És az van h én odaadtam neki ehy USB t, amit vissza is adott, csakhogy hogy: odamentünk a házához ketten a barátnőmmel. Várakoztunk h jöjjön ki. Kijött a házuk elé. Én csak ott álltam és olyan közel jött hozzám h a gejem majdnem rátehettem a válára. Visszaadta az USB t és megölelt. A barátnőm nagyon meglepődött. Azt mondta h lehet ha nincs ott ak lehet megcsókol. Még aznap írt neki a barátnőm egy üzenetet, h ha akarja ak hívjon ki, mert én nem merem őt kihívni. Nos ő nem válaszolt az üzenetre. Később írtegy másikat, hogy mivan, mi a válasza és azt írta még h lehet nem a válasza nyugodtan. Ez 3 napja történt. Azóta semmi jelet nem ad magáról. És most nemtudom h akkor mivan. Megkérdeztem az unokatesómtól és ő azt mondta , h ha ez vele történt volna meg, akk ő nem írna vissza a barátnőmnek, hanem megvárná, míg én írnék neki, mert szerinte semmi köze hozzá a barátnőmnek. És ez a probléma, h nem tudom h mit csináljak. Kérlek értelmes válaszokat adjatok. Írjak neki én, vagy várjak?? És szerintetek ebből lehet valami?? Kérlek valaki segitsen!

2016. júl. 1. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
dafaq? o.O
2016. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már nem jártok egy suliba így jóval könyebb a helyzet, szerintem írj neki és ne a barátnőd, ha téged ölelt meg, akkor valószínüleg neked valanná be, hogy tetszel neki, ergo: nem a barátnődet ölelte meg (meg amiket csinált, kicsit össze-vissza van írva a sztori) szóval neki nincs mondanivaoója, ezért jogos, ha nem ír neki. Nem veszthetsz semmit! :)
2016. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
írj neki nyugodtan már elballagtatok szóval nagy baj nem lehet belőle...meg ahogy írtad eléggé úgy tűnik hogy bejössz a fiúnak... :) sok sikert :)
2016. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de attól félek h nem fogja-e azt gondolni h nyomulok rá?
2016. júl. 1. 19:47
 5/14 Egyenes út ***** válasza:
Örülni fog neki.;)
2016. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt :-) de még egy utolsó kérdésem lenne. Mit írjak neki??
2016. júl. 1. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd meg (röviden!), hogy mit éreztél, hogyan esett neked a dolog, és kérdezd meg, ő hogyan gondolta, és mit szeretne.
2016. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a barátnőnek meg nem kell minden részletről tudnia!
2016. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak en arra gondoltam, hogy kihivom beszelgetni. Es akkor kerdezem meg.
2016. júl. 2. 09:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem eloben jobb, mint SMS ben.
2016. júl. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!