Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor csinálni? Milyen tanácsotok van ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Az a probléma, hogy nem szoktam vele találkozni. Régen egy suliba, gimibe jártunk, de én már egyetemre járok, szóval esélyem nincs vele baszélnem. Ahhoz, hogy a suliban "találkozzak" vele, ahhoz igen csak messzire kéne mennem, szóval sajnos a fizikális beszélgetésre -csak így véletlen- igen kicsi az esélye... Szóval én úgy gondoltam valamely nap ráírok, csak nemtudom, hogy hogyan és mit írjak. Tudom, hogy ez elég szar így, meg ninsc kimondottan erre bármiféle szöveg de sajnos nincs más megoldás.. Az nem akarom írni, hogy "szia! Lenne kedved ismerkedni?", mert ez elég nyomulós... Igen, én ilyen ürügy ember vagyok, jobban szeretek valamilyen ürüggyel ráírni.. Csak az a probláma, amit már említettem, hogy nem tudunk találkozni... :/

Ha valakinek BÁRMILYEN ötlete van, az ha akarja ossza meg velem, mert igen tanácstalan pozícióban vagyok.... :(

Előre is köszönöm! :)



2016. febr. 13. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a népszerű jófej csaj akkor, de ha nem nepszeru akkoris vegulis xd.. irj rá eloszor csak egy sziával ha visszakoszon akkor kerdezd hogy mizujs hogy van stb. Beszelgessetek kicsit Es ha netán megkerdi hogy miert irtal ra vagy hogy-hogy rairtal akkor mondd azt neki hogy unatkoztal, es regen azt hallottad hogy jofej csaj szoval gondoltad rairsz. En az ilyesmit jol fogadnam😁
2016. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik lehetőség az ha rairsz hogy szia es ha visszairt akkor lenyegretoroen kozlod vele hogy egy suliba jartatok tetszett neked mindig is meg ezt és ezt gondoltad rola(kedves vicces megerto" es mondd hogy nem e lenne kedve beszelgetni. Nemhiszem hogy nemet mondana foleg ha helyes cagy, ha pedig nemet mond akkor eloben se lett volna nala eselyed.
2016. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek: Az ötlededre nem is gondoltam :DD Nagyon jó! :) Amúgy igen, elég népszerű. De nem ez a p*csa, mert az nekem sem jön be, meg ény sem vagyok valami "nagymenő".... csak átlagos. :)

A másodiknaK. A te ötleted is nagyon frappáns :DD

Amúgy mégutólag hozzáteszem, hogy én sem értek egyet ezzel a facebookos hülyeséggel, de sajna nincs más lehetőségem. :/ Tavaly még lett volna.

2016. febr. 13. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igazságszerint elfelejtettem odairni de mindket valaszt en irtam, marmint az elso valaszolo csak elfelejtettem odairni a masodik valaszhoz is, na mindegy xd örülok hogy tetszik, ha kiprovalod es bevalik majd mondd el mi lett belole😃😁 de lehet addig masok is eloallnak vmi otlettel.:)
2016. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, igen :)
2016. febr. 13. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!