Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök annak a srácnak? (Á...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök annak a srácnak? (Á többi lent)

Figyelt kérdés
Állandóan néz a szeme sarkából ( a padtársam). Próbál mindig megszólítani órákon többször de ahogy odanézek hogy meghallgassam alig tud kinyögni pár szót. Aztán rámmosolyog és tovább figyelünk az órán. Ha valaki beszól mindig kiáll mellettem és ott van folyton a közelembe. Sok közös van bennünk és nagyon helyes. Meg én se vagyok csúnya. Sőt elintézte a tanárokkal hogy egymás mellett legyen a szekrényünk. Első óta ismerjük egymást és úgy hív hogy nyuszi ( elsőben kitaláltunk egy játékot amibe én nyuszinak hívtam). Tehát van esély hogy tetszem neki?
2016. júl. 2. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Van, de semmi sem biztos. Kezdj el vele beszelgetni, akkor majd ugyis kiderul:)
2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adelll ***** válasza:
Szoktatok irasba beszelni?mert ugye most nincs suli.vagyis gondolom nektek se.csinaltatok mar valamit egyutt a szunetbe.
2016. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!