Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tényleg szerelmes volt belém, vagy csak tartalék voltam?

Figyelt kérdés

Kb. tavaly februárban megismerkedtem egy sráccal neten keresztül. Naponta rám írt,törődött velem,érdeklődött felőlem. Aztán jókat beszélgettünk,és elhívott találkozni, ahol kicsit zavarban voltam, mert mèg nem igazán volt ilyenben részem,de végül is sétálgattunk és beszélgettünk. Utána ugyanúgy chateltünk mindennap Face-en-mert ő más városban lakik-, ès rengeteget bójolt nekem,hogy szép vagyok,kedves,nagyon jó a stílusom. Teljesen jól összebaràtkoztunk,én is mindig próbáltam tükrözni neki,hogy tetszik. Aztán kiderült,hogy egyik barátnőm pasija az ő legjobb barátja,és ő mesélte,hogy a srác mesélte neki,hogy szerelmes belém meg hogy nagyon tetszek neki,és kapcsolatot akar. Ezutàn többször elhívott,de egyéb elfoglaltságok miatt csak kétszer taliztunk.Minden nagyon jól ment,míg egyszer csak írt kb. 1 év után,hogy tetszik neki egy másik lány,és ne haragudjak,ha lesz köztük valami,mert ő ugyanígy a barátom akar maradni; emellé még azt is mondta,hogy még nem találkozott a csajjal.Hát kicsit rosszul érintett...:/ Megnéztem az ismijeit,és az egyik csajjal már 4 napja kapcsolatban volt,mikor nekem ezt az üzenetet írta.Úgy érzem,becsapott; mert nem említette,hogy rajtam kívül más lánnyal is beszél,és úgy jött vele össze a hátam mögött,hogy az érzéseimet figyelmen kívül hagyta.Becsapott,mert nemhogy nemcsak találkoztak,hanem már össze is jött vele. Mikor számon kértem rajta,azt mondta,azért nem mondta el,mert nem akarta,hogy haragudjak,és ne beszéljünk többet. Egyet nem értek: ha elvileg szerelmes volt belém,és már vagy egy éve beszélünk,akkor hogy lett ilyen hamar szerelmes egy olyan csajba,akit csak 1 hónapja ismer? Úgy érzem most-nem tudom,jogosan-e,hogy átvert,és csak addig kellettem neki,amíg nem talált jobbat. Én nem vagyok egy könnyen kapható személy,ellentétben a lány nagyon fiatal(14),és szinte ilyenkor az ember még az sem tudja,mi a szerelem.

18/L

19/F


2016. júl. 3. 18:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszúságért,de nagyon csalódott vagyok.:(
2016. júl. 3. 18:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg szerelmes (volt) beléd. Lehet azért keresett mást mert 1 év az nem hosszú idő egy kicsit? Oké, hogy megkell ismerkedni de szerintem azért keresett mást mert nagyon ellet húzva és úgy érezte, hogy te mégsem szereted.
2016. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!