Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nagyon fèlek hogy visszautasìt ,mert nagyon jòban vagyunk , de annyira szerelmes vagyok , ha elöttem ül egèsz nap csak a gyönyörű selymes haját bàmulom :D ha ùgy ül hogy làt engem akkor is bàmulom , tudom nem kène de nem birok magammal , es visszamosolyog :D Lesz egy előadàs ahol együtt tàncolunk ,ès a lènyeg hogy a lanyok valaszthatnak a ruhàjuk szìnei kozott , ès olyan cuki volt h megkèrdezte töllem h milyen legyen , azt válsztotta amit mondtam , mindig hulyeskedunk, sokszor megnevettetem . Multkor amikor beertem a suliba a hàtamrs ugrott :D Volt 1 fontos dolga lenyegtelen hogy mi , es az osszes tobbi fiut is valaszthatta volna de o nekem adta. Ezek a jelek tobbre utalnak mint baráti szàndèk ?Ha nem mondom el neki h szeretem meghalok , ha visszautasìt akkor is , ne lèpjek semmit ? Hagyjam ìgy ?

2016. júl. 1. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Énis hasonló jelekkel adtam a tudtára egy fiúnak.És szerintem mondd el neki nyugodtan csak úgy hogy elszeretnél mondani valamit,de nem szeretnéd hogy megromoljon emiatt a barátság.(ha esetleg visszautasítana,de nemhinném:) )
2016. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hát félek ettöl elèggé :D
2016. júl. 1. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elmondod és visszautasít lehet rossz lesz, de ha nem, akkor még rosszabb :)
2016. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne ezzel kezdd, hanem hívd el valahova.

Mondjuk, ha az iskolában már sokat mászkáltatok, akkor moziba. Ugye tudod, hogy kb. milyen filmet szeret?

2016. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!