Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny, de csak barátilag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, de csak barátilag szeret?

Figyelt kérdés

Ha egy másik fiúról van szó,vagy másik fiúval beszélek,akkor féltékeny,viszont csak barátilag szeret.(elméletielg a legjobb lány haverja vagyok).. Kb 6 hónapja ismerjük egymást. Én elmondtam neki,hogy szeretem viszont ő elméletileg nem így érez,de féltékeny,ha meg megkèrdezem,hogy miért akkor tereli a témát,nem válaszol,aztmondja,hogy úgysem érteném meg ilyenek. Azt hiheti,hogy szórakozok vele? Vajon mit érezhet irántam?:/

L



2016. júl. 4. 02:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Együtt érzek a sráccal. Ezért vicces is ezt olvasni😊 Én ugyan ezt csináltam/ csinálom mostanában is... Nem tudom miért. Valamit érez irántad, de fél belevágni. Eleinte lelkes, aztán el kezd gondolkodni a kapcsolattal játó problémákról. Ezért inkább nem csinál semmit és csak fentartja ezt a helyzetet. Ha viszont eszébe jut, hogy te nem fogod megvárni hogy összeszejde magát, és beszélsz másokkal, belapcsol nála hogy hé, valamit azért mégis tenni kéne.

A helyedben én egy délután beszélnék vele erről. Kérd meg. Ilyenkor sokat segít, ha a csaj kezdeményez.

2016. júl. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Kiment Londonba 1 hónapra úgyhogy majd ha visszaért,csan akkor tudunk találkozni. De ezt már lebeszéltük :D

2016. júl. 4. 03:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talizni is elhívott nemrég..
2016. júl. 20. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!