Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na szerintetek ez mi? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szerintetek ez mi? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Szoval a lenyeg. Van egy fiu aki mar nagyon regota tetszik. En is tetszem neki ,de nem jarunk meg semmi. Szoval az elejen en tenyleg nagyon szerelmes voltam bele. Nem tudtam aludni. Ejjel-nappal ra gondoltam. Mikor irt nagyon nagyon boldog voltam. Mindig a kozelebe szerettem lenni. A szememmel ot kerestem. Viszont nem is tudom. Par napja megvaltozott a helyzet. Meg mindig szimpi azt tudom, mert mashogy tekintek ra mint a tobbi fiura. Szeretek tovabbra is a kozelebe lenni. Ea probalok is. Viszont ha ir akkor oke beszelgetek vele de semmi komoly. Marmint ha mas irna akkor meg mindig kevesbe lennek "boldogabb" de most nem olyan mint regen. Van egy csaj aki most eppen meg akarja szerezni, de persze a fiu nem akarja. Oke ez zavar meg minden, de pl mostmar nem gondolok ra annyit. Meg ha a kozelemben van nem mosolygok annyira meg nem is leszek ilyen hu de nagyon happy. Marmint nem kezd szoritani a hasam meg semmi. Ha ram mosolyog persze mosolyognom kell, de pl holnap talalkozok vele es semmi sem kesztet arra hogy azt mondjam hogy varom a holnapot. Szoval szerintetek mi tortent? Mert egy ugy erzem hogy tetszik de mar nem vagyok bele szerelmes. Szerintetek ez miert van?

2016. júl. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mert egy ugy erzem hogy tetszik de mar nem vagyok bele szerelmes."

Ez történt. Elmúlt. Ennyi. Tovább kell lépni.

2016. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín köd. Ez nem meglepő egyébként :) Szerelmes nem vagy belé, de még kedveled és ennyi.
2016. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Héhl válasza:
Ugy érted hogy sokáig nagyon bejött de nem lett semmi komoly ??
2016. júl. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertem. Megg most is tetszik es sokszor gondolok ra de mar nincs olyan erzesem mint eddig. Es hogy miert nem jottunk ossze? Mert tudom hogy rossz lett volna a vege. De mostmar mindegy:(
2016. júl. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!