Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ügyetlen vagyok a lányoknál....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ügyetlen vagyok a lányoknál. Mindig a barát zónába kerülök. Mit tegyek? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Van néhány lány, akivel beszélgettem, és nem tudok őket elhívni randira, vagy ha facebookon ismerem meg, akkor nem merem elhívni találkozni, megismerni egymást. A suliban is van néhány lány, aki tetszik, de nem merek hozzájuk közeledni, vagy ha igen, akkor marad megint ami eddig, nem merek lépni. A kérdés, ti hogy csináljátok? Mit csináljak, hogy induljak neki, hogy hívjam el megismerkedni/randira?

2016. júl. 4. 20:33
 1/2 Dodyy válasza:
Szia! először is legyél határozott... én mindíg is nyomi voltam és amikor olyan fiuk társaságába kerültem ahol nekem kellett lépnem jól jött a magabiztosság és az elszántság. a lányok nem harapnak és ha valamelyik lánynak szintén tetszel látni fogod rajta! sok sikert a továbbiakban! :) 16/L
2016. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első légy kicsit határozottabb,(de ne válts át arra a nagymenő,macsó stílusra) hanem légy érdeklődő,ha tudod h a lányt mi érdekli kérdezz felőle,aztán úgyis észre veszed h ki érdeklődik irántad is.Ha kiszemelted van akkor meg főleg légy kedves,figyelmes,de tartsd meg a határozottságot a lányok tényleg szeretik ha a fiúk határozottak és nem makognak h(hát még nem tudom,majd eldől,te szerinted,fogalmam nincs)és ha eszes vagy azt nagyon jó jel számodra és a lányoknak is akivel majd ismerkedsz,hajrá!:)Lány voltam
2016. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!