Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy egy fiú aki nem jó tanuló (de attól még van esze, csak lusta), cigizik, füvezik, bulizik - egy párkapcsolatban nem csak "azt" akarná egy lánytól?

Szóval lehet hogy a saját kis életében nem egy mintaember, de tudna normális kapcsolatot létesíteni egy lánnyal?

Vagy az ilyen emberek az élet minden területén zűrösek?



2016. júl. 5. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos általában azt akarná egy ilyen srác.
2016. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az sem "számít", hogy szokott segíteni (nekem) a tanulásban, értelmes gyerek, csak van egy haveri társasága akikkel ezeket teszi? :(
2016. júl. 5. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, az élet minden területén azok. Szerintem jobb ha elfelejted.
2016. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, most az, hogy cigizik meg bulizik, hát na, a fű a gázosabb. Én a te helyedben megmondanám, hogy azokat csinálja, ha akarja, de csak akkor lennék vele, ha a füvezést abbahagyja, mert nem leszek 2. helyen a kapcsolatban (hogy értsd, ne a drog legyen a fontosabb, mert függőséget okaz, és ha az nincs épp kéznél, akkor aztán kifordul magából az elvonási tünetek miatt). Ezzel mondjuk azt is leméred, mennyire vagy fontos neki.
2016. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigizek, füvezek olykor és bulizom. Attól függ milyen gyakran csinálja!! Mert ha naponta vagy hetente rágyújt egy füves cigire, az szerintem már undorító egy fiútól!
2016. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
A fű drága. Én is isizok cigi stb. de füvezni csak ritkán mondjuk hvonta 1 szer szoktam jelesebb alkalmakkor vgay buli előtt. És ha nem naponta nyomja akkor igen, tudna rendes kapcsolatot létesíteni, már ha tisztán nem egy barom.
2016. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem Gay buli akart lenni hanem "vagy" :DD
2016. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!