Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel mar kb 1,5 honpja ismerjuk egymast es 6x talalkoztunk kb...viszont nagyon jo fej es jo vele beszelgetni,es a testalkata is tetszik,de az arca nem...szerintetek igy mit tegyek? jojjek ossze vele?

Igazabol nem tudom hogy mit erzek.

18/L



2016. júl. 6. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
bele vagy zúgva, de az arca miatt hezitálsz.("hogy húú ezt a későbbiekben hogy tudnám elviselni") idő kérdése és az ujjai közé csavar.;-D
2016. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amig nem vagy biztos benne, ne kavarj vele; csak probald jobban megismerni.

Talan kedveled majd annyira hogy az arcat is megszeresd :)

Ha meg nem, akkor ne hulyitsd.

2016. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, amúgy ha a tökéletesre vágyol, akkor hogy arcra is meg testre is meg belsőre is klappoljon, akkor lehet hogy te fogsz koppanni egy nagyot, nem akarlak semmire sem rábeszélni, csak hogy alaposan gondold át dolgot, el-e tudod magad vele képzelni hosszútávon?:D Végső soron nem az számít, hogy hogy néz ki, hanem hogy mennyire tudjátok megérteni egymást..
2016. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok en a tokeletesre,mert nem vagyok nagyon valogatos tipus,csak annyira nem tetszik az arca,viszont a beslo tulajddonsagai,meg a testalkata nagyon is bejon.Csak nem tudom hogy mit tegyek ,mert nem akarok jatszani vele vagy ilyenek.
2016. júl. 6. 21:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!