Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok OwnMcKendry-ről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok OwnMcKendry-ről?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon bejön! Olyan jó a stílusa egy egyszerűen annyira az ideálom! ^^ Amikor a videóiban a szemébe nézek egyszerűen annyira lázba hoz... Mintha folyamatosan nekem beszélne. Egyszerűen imádom!! Tudnék mit kezdeni vele :P 19/L

2016. júl. 7. 18:52
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól nèz ki!!😊😊
2017. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
Jól nèz ki nagyon szeretem a videóit is!
2017. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:
Nekem is bejon
2017. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
En 1 eve nezem es mindegyik videojat lattam mar elsore bejott kicsit de en inkabb azert szeretem mert laza es egyben komoly minden vodeojaban van egy kicsi komolyabb resz es szerintem ez mutatja hogy nem egy bekepzelt komolytalan hulye aki unja az eletet es ezert videozik es leszarja hogy mit akarnak a nezoi de own nem ilyen es ezert mas a tobbi youtubertol...
2017. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
Nekem ő a kedvenc videósom!:)
2017. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
Szerintem aranyos a stílusával sincs semmi gond sőt szerintem jó dolog hogy nem ugyanúgy néz ki mint a többi,mert ő így különleges
2017. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:
16%
Egyik kedvenc vidisem :) Aki,olyat mondd h az arca ilyen-olyan,biztos ő se szebb!Jó szekálni a másikat mi?Itt neten nagy a szátok,élőben meg kukák!
2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
52%

Olyan jó,hogy minden eggyes ember a külső alapján dönt és csak szárazam oda irja,hogy "Drogos feje van".Az emberek nagy része pedig bele se néz a videóba csak amikor kiadja előtte a videót eldönti az index képről.(Egyépként ha annyira rossz videós lenne nem adná ki a videót mert valószínűleg nézik az embrrek) Na és ezzel nem azt akarommondani,hogy mindenki istenítse őt csak ne a külső alapján döntsetek.Köszi.

Ja egyépként a kérdésre szerintem megkaptad a választ ha egy regényt tudok irni én szeretem.Kokonoshi vagyok.😆😆😆

2017. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 N.JÁZMIN válasza:

Szerintem nagyon gáz főleg a haja de a feje sem utolsó.

A videói viszont jók.

2018. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
0%
Sugárzik belőle a férfiasság😂hehe 😂Kamasz lanyok kedvence😆Szerintem egyaltalán nem helyes,ha már ez a kérdés . Viszont a humorát bírom,de sokszor túlzásba viszi.Aki helyes,az Aaron Diaz vagy William Levy ! Igen,ők férfiasak! Na de Maluma sem az utolsó😏 15/L
2018. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!