Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon sikerulhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sikerulhet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 14 eves en 12. De az a baj h tul kicsinek tart magahoz es ezert nem is nagyon baratkozik velem. Egszer nagyon osszevesztunk de o kezdemenyezett es o bekult ki velem. De nem ez a lenyeg. Tudom h meg gyerek vagyok nem akarok jarni vele de megszeretnem egyszer hivni setalni vagy valami. Sikerulhet ez? Vagy neki kene engem meghivni?

2016. júl. 8. 13:20
 1/8 likebike ***** válasza:
Ha nem érdekled,akkor nem fog elhívni.De te megpróbálhatod,miért ne sikerülne?:)
2016. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod... Igazabol szerelmes vagyok bele de nem akarok vele jarni mert o ugyse jarna velem :(
2016. júl. 8. 13:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! azert nem sikerulne mert ismerem de hatha valaki remenyt adna h sikerulni fog!
2016. júl. 8. 13:31
 4/8 likebike ***** válasza:
100%
Ezt honnan tudod?:).Viszont,nem bántásból,de még tényleg "kicsik" vagytok a járáshoz.Barátkozzatok,beszélgessetek,utána majd meglátjátok,hogy kialakulhat-e valami,miután nagyobbak lettetek.
2016. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, még egy kicsit fiatal vagy az ilyesmihez. Viszont szerintem hatalmas előny, hogy ennek a tudatában vagy :D Más 12 évesek 20 évesekkel járnak (komolyan), örülj neki hogy te nem vagy ilyen. Élvezd ki amíg fiatal vagy és nincs nagyobb baj a srácokkal :D

Egyébként attól még barátkozhattok. Majd egy pár év múlva úgyis ő fut utánad ;D

2016. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy Beszelgetunk facebookon de mostanaba nem ir vissza es ha nem ir akkor hogy kerdezzem meg?! Meg anyukam meg apukam sem birjak pedig nem is ismerik. Nem engednenek el ugysem
2016. júl. 12. 18:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok nemet mondott
2016. júl. 13. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor majd később, mással. Ez a jó, ha 1-2 évvel idősebb.
2016. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!