Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez miért van? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? :/

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja barátnőm van Ő 17 ÉN 18 éves vagyok és van egy elég jó haverom szinte a legjobb haverom azt mondta nekem hogy utálja a barátnőmet de mégis mikor barátnőmel vagyok mindig figyel minket távolról és nem tudom hogy miért talán zavarja hogy van barátnőm vagy csak féltékeny rá kérdezni még nem kérdeztem rá mert nem akarom megbántani

2016. júl. 8. 17:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy azt hiszi nem veszem észre mikor bámul minket barátnőm nem vette észre de én igen és már kicsit kezdek aggódni de még nem kérdeztem rá
2016. júl. 8. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valami gáz a barátnőddel, akkor vagy féltékeny rád, mert van kapcsolatod, vagy bejön neki a barátnőd.
2016. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tul kevés időt töltesz a haverodra :D
2016. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért mondta hogy utálja?
2016. júl. 8. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos féltékeny
2016. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny rád.
2016. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában ez fordítva szokott lenni, de nem lehet hogy nem hozzád való a csaj, a haverod meg félt téged? Vagy a pasik nem így működnek? Akkor elnézést mindenkitől :D
2016. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!