Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lany az osztalyban. - nekem tetszik de o meg nem tudja - es amikor valamilyen szunet van (pl: a mostani nyari szunet) mindg megkerdezi hogyan telik a szunet. Nem reg olyan este 11-kor ram ir hogyan telk a szunet. Sokat szoktunk beszelgetni a Viberen de ha az iskolaban vagyunk nem beszelunk mivel o a baratnoivel van en meg a haverjaimmal.
2016. júl. 9. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Hívd el randizni a szünidőben. Sok szerencsét! 18/l
2016. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor is a baratnoivel van😢😢
2016. júl. 9. 08:49
 3/10 likebike ***** válasza:
Akkor kérd meg őket,hogy hagyják egy kicsit békén a találka miatt,nem fognak belehalni.
2016. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj a felso kommentett majd torlpm . felre ertettem

:'D

2016. júl. 9. 08:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Ami folottem van ne vegyetek eszre. Nem ide akartam irni.
2016. júl. 9. 08:53
 6/10 A kérdező kommentje:

#1 Megpróbálom, es koszonom a szeremcset. Kelleni fog. :$


#2 Okes.

2016. júl. 13. 20:48
 7/10 Dénesch válasza:
Hívd félre és kérdezd meg, hogy eljönne-e veled randizni. Olyan programot találj ki, ami közel áll hozzá. Sok szerencsét! Remélem igent mond és jól érzitek magatokat! Ha nemet mond, akkor se búsulj. Bátor lépés volt tőled és van bőven lány akit randira hívhatsz.
2016. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt mit jelent ha becezget?? A nevem moge rakja hpgy "ka"

Orakat tudunk beszelgetni ugy kb. mindenrol. Jo estet/reggelt kivam. Megkerdezzi hogy vagyok olyanokat oszt megvelem amiket masnak nem osztott meg.

2016. júl. 14. 19:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Most is beszelgettunk. En valami bena viccemet elsutottem es nevetett. Gondolkoztam hogy elhivom jatszorre ( ott alig vannak azert oda akarom ! ) es beszelgettek vele. Pl meselek vicces sztorikat majd megkerdeznem hogy ki tetszik neki stb...
2016. júl. 14. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem. Likeolja amiket irtam (viberen) es kuldott egy gyurut egy koronat es egy kupat. (Szmajliba) es penzt meg gyemantokat de persze ezekez is szmajliba.
2016. júl. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!