Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány tetszik de én nem tetszem neki? (14 éves fiú)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány nagyon rég óta, évek óta. Nem mondtam el neki hogy tetszik csak pár barátomnak. Egy ideig nem is tudta meg de idén elmondták állításuk szerint "véletlen" volt. Ezután nem beszéltünk róla vele(padtársam volt és sokat beszélgettünk persze órán). Egy bulin aztán egy barátomat kértem meg hogy kérdezze meg akar e táncolni. Először nemet mondott de barátaim unszolása miatt végül táncoltunk. A buli után azt hittem van nála esélyen (akkor még nem tudtam h nem önszántából táncolt velem). Elkezdtem viccelődni hogy mennyire megdugnám, persze a barátaimnak. Azok persze elmondták neki és nem szólt hozzám hiába kértem bocsánatot. Nem szoltunk egymáshoz és egy idő után ujra beszélgetni kezdtünk. Most újra jóban vagyunk de csak azért mert elhitettem vele hogy szerelmes vagyok egy holland csajba akire előtte nyomultam. Megkérdeztem azért szólt ujra hozzám mert elhitte hogy tényleg tetszik az a lány. Most mitt tegyek? Még mindig tetszik.

2016. júl. 1. 02:30
 1/5 HTMB ***** válasza:
Hát barátom elég szopás az ami történt és valószínűleg egyhamar nem lesz megoldható. Beszélgess vele sokat, kedveskedj stb. Bár utóbbit csak akkor ha már a barát zónában vagytok. De azt jegyezd meg nem feltétlen ő az igazi, és nem is biztos hogy a későbbiekben viszonozni fogja. Remélem tudtam valamit segíteni. 14/F
2016. júl. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ZZotyaa ***** válasza:
Szerintem keres másikat van bőven elég állítólag több nő él a földön mint férfi (ez már nem biztos). Miután azzal viccelődtél, hogy megdugnád én a lány helyébe megse bocsájtottam volna... Biztos vannak a környéken szép veled 1 koru lány akiknel van esélyed és ha 1x azt mondta h nem tetszel neki az nehezen fog negváltozni. Remélem segítettem és bocsi ha elszomorítottalak.
2016. júl. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Felejtős...
2016. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ú öcskös rendesen leégetted magad :D :/....es sajnos eleg sok embernel elofordul,nem is egyszer,hogy az erzes nem kolcsonos,de ezt nem lehet eroltetni ha o nem akarja...ha baratok vagytok az mar jo,a baratok is nagyon fontosak de probalj meg mas csajok utan is nezelodni,es ne azt nezd h egyik sem olyan mint ez a csaj.Nem konnyu tudom enis eleg sokszor ateltem hasonlot de talaltam ujat :D 16/F
2016. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézd meg a csillagainkban a hibát egy nagy bödön csokis fagyival és jól dőgd ki magad. A csaj mostmár elúszott mint a csillámfaxláma
2016. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!