Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kenne tennem szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kenne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
1.5 honapja szakitottunk barátnőmmel egy hirtelen butaság volt felőlem és másnap már másképp akartam 1.5 hónapja küzdök de számtalanszor elküldött már a béka feneke alá megjelent egy fiú akit kb 1 hónapja ismer es megkedvelt de azt mondta engem szeret en kellek neki de vele is boldog es h nem tud hinni abban hogy megyek hozzá mivel en szegedi vagyok a lány pedig debreceni a srac tőle kb 70 kmre lakik.. de en vagyok a nagy szerelme azt mondta 9 hónapot voltunk együtt es nagyon durvan megvan köztünk az oszhang kepesek vagyunk reggeltől estig telefonon beszélni nyilvan mwssengeren skypon es nem unatkozunk nincs kinos csend semmi mit gondoltok

2016. júl. 9. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyjad békén.
2016. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nen tud hinni benne mert erettsegim előtti 2.5 hónapban elhanyagoltam es nem mentem fel hozzá mivel elfogyotta pénzem de szeptembertol havi 30ezret kapok szval nem lenne probléma hogy tudjak menni hozzá
2016. júl. 9. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elhagytad akkor ez van. Nem lehet mindig az és mindig akkor amit és amikor te akarod. Ez nem így megy. De ha még ezek után is ilyeneket mondd neked, hogy te vagy a nagy szerelme és csak te kellesz neki stb., akkor igazán nem értem mi a probléma. Akkor jöjjetek össze megint... De ha ő így boldog ahogy most van, tehát NÉLKÜLED akkor szállj le róla, hagyd, hogy éljen.
2016. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiatalosan mondva bandázgat mivel eddig sehova se engedtek tetszik neki ez h elmaszkálhat de ugye fél hogy nem fogok hozzá menni es hogy megint elhanyagolom de tudom h nem igy kesz csak makacs lett amikor egyutt voltunk mindig en voltam az egyetlen aki mellette allt mindenki hátat forditott neki de en felkapartam a padlóról es 1x az életet is megmentettem ezert fáj hogy nem hiszi el de en tuti nem adom fel
2016. júl. 9. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
A szakitás par órás szakitas volt szerintem ilyen mindenkivel elofordult már
2016. júl. 9. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, ezt te sem hiszed el :D

Ha tényleg te lennél a nagy szerelme, szóba sem jönne egy másik srác. Nekem volt már nagy szerelmem, eszembe sem jutott mellette más, pedig 2 órára lakik tőlem. Egyébként ez a netes kapcsolattartás nem az igazi, keress rendes kapcsolatot. Ezzel csak a fiatalságod és az idődet pazarlod el, ráadásul egy olyan lányra akinek nem te vagy a legfontosabb.

18l

2016. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem moresre akar tanitani.. noi bosszu kb vagy nem tudom
2016. júl. 9. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:

ne keresd a kifogasokat...elhiszem h szereted a lanyt es vedeni probalod..de lasd be. ha igazi szerelme lennel nem lenne masik fiu. o is kuzdene erted. nem hagyna annyiba a dolgot.

te neki csak a tartalek a biztos pont vagy az eleteben, akit ha kell eldob majd ujra elovesz.

probalj szunetet tartani vele. lehet te is tullepsz ezen, ahogyan o is elkezdte egy masik fiuval.

2016. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!