Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok: Ciki hogy egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ciki hogy egy 17 éves lánnyal ismerkedek? F/26

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok, nem csak megrakni akarom.

Szerelem, az első, utána meg majd kialakúl a többi.


2016. júl. 9. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nee, szerintem nem kellene. Nincs jövője a dolognak, ő még gyakorlatilag csak most kezd majd élni, tapasztalatot szerezni (nem csak párkapcsolati/szexuális értelemben, hanem úgy egyáltalán), de pedig ezeken már alapvetően túlvagy, vagy hamarosan túlleszel. Szerintem ne is kezdj bele, mert mindkettőtöknek fájni fog a végén.
2016. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem 17 évesen még azért fog változni, és nem feltétlen olyan irányba ami a kapcsolatotoknak kedvez
2016. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Hosszabb távon valószínűleg nem fog működni, jobb, ha ezzel mindketten tisztában vagytok.
2016. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
2016 -ot írunk manapság már ez megszokott hogy a 20-30 -as férfiak a tizen éves lányokra buknak!
2016. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem ciki,az én volt barátom is ennyi volt,mikor én 17,mikor összejöttünk,és több mint 2 évet együtt voltunk,nem is a kor miatt lett vége.
2016. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem olyan durva :) Ha beszélgettél már vele, és úgy gondolod,hogy működne,akkor miért ne? :D legyetek boldogok :3
2016. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Sok, sok, de akár működhet is.
2016. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért minden csávó az x évvel fiatalabbakat fogja ki, mikor szerintem sok korodbeli lány van aki bejöhet neked, kialakithatsz vele egy jó kapcsolatot.. Ha esetleg összejönnétek ,akkor szerintem lehetnek nézeteltérések közöttetek...
2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
8: Akkor a mai világban miért van az, hogy a lányok csak az idősebb ipsékkel hajlandóak ismerkedni?! Világ életemben ez volt a tapasztalatom.
2016. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Durvábbat mondok, egy ismerősöm 15 éves ( lány ) és randizik egy 27 éves sráccal. Úgyhogy még mindig jobb...:D
2016. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!