Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem fura, h 15 éves lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, h 15 éves lánnyal ismerkedek? :-) Hogyan legyen az első csók?

Figyelt kérdés
A pontos kèrdès az lenne,h okè,h első csók,de nem tudom,h ő fiatalon hogyan reagálna rá.1 hete ismertem meg,1-szer találkoztunk is. Szuperül sikerült...Szóval második randira terveznèm az "első csókot". Csak nem tudom,hogyan kivitelezhetnèm. 18/F
2015. okt. 24. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon nézi a szád szemed felváltva akkor már arra vár ugy hogy ott legkésöbb kapd le
2015. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem fura az...csak szülőkkel vigyázz,nehogy rosszra gondoljanak:D

továbbikban meg ahogy #1 írta

2015. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2015. okt. 24. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fura :)


Es 1. Jól leírta :)

De akar egy (hosszu) ölelés ( mar volt ugye? ) utan is megcsokolhatod :)

2015. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ölelés nem volt csak 2 puszi...

Vagyis 4. Amikor találkoztunk 2,meg amikor elköszöntünk 2. :D

2015. okt. 25. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp öleld meg :)


De "legkésőbb" a csók után rögtön :)

2015. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez 1 randi akar lenni,nem csak talizzunk ha van kedved akkor hidd el ezt már ő is számtalanszor átgondolta. Ha végképp nem tudod hogy kezdeményezz,akkor hozz fel a csókolózással kapcsolatos témát. Dicsért meg milyen szép szája van ,esetleg meg símogathatod közben az arcát és mond neki valami azt súgja hogy biztosan jól csókol. Bocsi a megfogalmazásért,de ezt a célzást a legnaívabb csaj is érti,de közben jól esik hogy dicséred.Utána vagy közben mindenképp öleld meg ahogy ahogy az előttem álló írja,hogy érezze hogy szereted,és megkapja tőled a biztonság,a védelmező érzést amire minden lány,nő,asszony vágyik!!! Arra viszont nagyon figyelj oda hogy nagyon lassan közelítsd meg a száját hogy ne ilyedjen meg ,mert lehet visszakozik hol ott ő is vágyik már rá.Szép lassan hogy tudja mit akarsz és csak 90% ig,hidd el ha akarja behozza a maradék 10 et,és még hálás is lesz hogy nem rohantad le.
2015. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!