Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon jó barátom,nagyon egy hullámhosszon vagyunk, jókat szoktunk nevetni és beszélgetni; ha valami vicces történik körülöttünk,mindig rám néz,és figyeli a reakciómat.Verset is írt már nekem,amiben kifejezte,hogy szerinte szép vagyok ,okos és jó.:D

Néha,úgy érzem,tetszem neki,de ezt nem tudom biztosra.

Viszont mikor eszünk valahol társaságban,mindig szembeül velem, és miközben eszünk,folyton néz engem. Nem értem,miért csinálja,mert teljesen normálisan,késsel-villával eszek,ahogy a többiek meg ahogy ő is.Egyszer direkt melléültem evéskor,hogy ne nézzen( mert eléggé zavar,hogy evés közben vizslat),és mondta,hogy jajj, ne ülj már mellém,így nem látlak. Meg mikor leülés előtt voltunk,akkor is mondta,hogy én vele szembe üljek le.

Szerintetek ezt miért csinálja? Ez is a vonzalom jele,már ha egyáltalán tetszem neki?


2016. júl. 10. 19:14
 1/2 anonim válasza:
en 26 eves vagyok, es eletemben mar annyi bokot kaptam .... vegulis minden fiu ( legeslegtobbje) azt akarja...., deritsd ki hogy csak azt akarja e, vagy tenyleg tetszel neki es komoly kapcsolatot szeretne e veled, en a helyedbe ra kerdeznek a lenyegre peldaul: volna kedved velem lefekudni? de kizarolagosan csak 1 ejszakara, ha elmosolyodik es ra vagja hogy igen akkor tenyleg csak azt akarja, ha azt mondja hogy nem es be vagja a durcit akkor komolyan gondol teged, aztan meg barhogy is reagalt mond azt csak vicceltem :)
2016. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 2. választ leszámítva egyik se a kérdésemre válaszolt.1 bolond 100-at csinál. -,-
2016. júl. 10. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!