Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rossz hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz hogy szerelmes vagyok egy lanyba de nem ir mostmar vissza pedig facebokon regebben sziveket kuldot mostmar nem, hiaba irtam neki hogy szeretem . (13 eves vagyok ő meg 15 de most mén 9 be en meg 8 ba ) mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna írnod, hogy szereted. Illetve az is lehet, hogy ettől függetlenül sem írna neked idővel.

Ne foglalkozz vele.

2016. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy úr lett ez a facebook...Attól,hogy szíveket küld szerinted szeret vagy mit képzelsz? És nem akarlak elkeseríteni de egy 15 éves lány nem nagyon fog össze jönni egy 13 évessel..bocsi,hogy ezt mondom de még várj és gyere össze veled egyidős vagy nálad fiatalabb lánnyal de ne 13 évesen..14 fölött kezd inkább akkor kezdesz "értelmesebb" lenni most hogy nálad ez lassabban mutatkozik vagy sem...azt nem tudhatom.
2016. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szálljatok le a facebookról. Egy nyomorék oldal, nyomorék emberekkel és nyomorék chattel. Élj a való életben. És ne csajozz.
2016. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D
2016. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!