Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Facebookon megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megismertem egy lányt. Hogy hívjam el, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Valamit csak erezhet irántam, ugyanis amikor felteszek egy lépet, mindig belikeolja.
2016. júl. 11. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Volna-e kedved meginni valamit? Ez mindig nyerő. Az én barátom is így kezdte. Fél éve írkáltunk, majd így elhívott egy üdítőre :) ha kell segítség írj nyugodtan
2016. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy csak lazán :D Az első válaszoló válasza tökéletes :D Mondjuk mi sétálni mentünk,az is jó ötlet :3 hajrá :D
2016. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy képeket like-ol, nem biztos hogy szerelmes beléd vagy tetszel neki...

De egy próbát megér: Lenne kedved sétálni?, Eljössz velem fagyizni?, ráérsz xy nap?, hasonlók. Legyél nyitott, és kitartó, de semmiképp se zaklatsd. Csak lazán :)

17/l

2016. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adelll ***** válasza:
Pontosan. Elég valami laza kérdés. Mondjuk h ráérsz a héten?beülhetnénk valahova dumálni. Vagy ilyesmi. Vagy h van e valami film amit szivesen megnézne? Rengeteg lehetoseg van. Attól függ mit akarsz csinálni.
2016. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!