Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találkozzunk? Ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzunk? Ilyen fiatalon távkapcsolat?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a "barátom" 15. Másfél éve kezdtünk el írogatni facebookon. 1 éve skypeolunk és igazából innentől számítjuk h együtt vagyunk. Szeretjük egymást, már egy ideje mondogatjuk hogy majd nyáron találkozni fogunk. Most májusban lesz náluk valami Fesztivál nagyon szeretné hogy elmenjek.. a baj csak az hogy ő Túrkevén én meg Budapesten lakok. A szüleim elengednének de én félek.. félek h eltévedek, félek a barátomtól.. csak az első találkozáson kéne túljutni és minden rendben lenne? Egyáltalán 14 évesen vonatozzak 1-2 órát egy fiúért, nem furcsa ez? Odatalálnék vajon? Bocsánat hogy hosszú lett, véleményeket esetleg tapasztalatokat várok.

2016. ápr. 9. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Jöjjön először a fiú hozzád!!!
2016. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha a szüleid engednek akkor menj. Végülis másfél év alatt rengetegminden történt veletek és ha folyamat ott voltatok egymásnak és tényleg szeretitek egymást kár lenne a távolság miatt hagyni a francba... Ki tudja pár év múlva mi lenne ebből?^^ :)

Az se rossz ötlet hogy előbb a fiú jöjjön. De a szülőkkel mindenképp meg kell beszélni a kapcsolatotokat

2016. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
egytertek a fiu dolga az elejen hogy utazgasson en mint fiu ezt jol be is szoptam mar xD majd ha stabil a kapcsolat akkor menjel te is hozza
2016. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, furcsa amúgy, fel se merült nálunk, hogy ő jöjjön először.:s Meg igazából most fesztiválozni hívott meg hozzájuk mert azt mondta h az tökéletes első randi lesz. Erről vélemény?
2016. ápr. 9. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az a vonatozás nem 1-2 óra lesz.

(Én biztos nem engedtem volna el a 14 éves lányomat egyedül egy fesztiválra annak idején, de biztos maradi vagyok.)

2016. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"ha akar valamit, jöjjön ő" - fiú vagyok, de akkor is, így van. Nem jó ötlet elsőnek egy fesztivál szerintem, csak mert könnyen rosszul sikerülhet, de ez csak az én véleményem.
2016. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 vagyok, de anyukam tuti nem engedne el.
2016. ápr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy ilyen "nagy szerelmem" interneten. én bármikor szivesen elmentem volna hozzá (persze nem biztos, hogy a szüleim megengedték volna), de ő (fiú) nem jött volna el. nyavajgott, hogy az anyukája nem engedi el, mert nem ismer engem, hosszú az út, és nem utazott még egyedül buszon... stb. stb. na, azon a ponton jöttem rá, hogy semmit nem ér a sok "szeretlek"-es duma, ha nem cselekedik az ember. persze a kapcsolatunk végén én jöttem ki rosszul, mert, hogy mennyire megsértettem a kicsi lelkecskéjét, és, hogy ő mindig is szeretett, hogy átvágtam.


na, de visszatérve: interneten teljesen más beszélgetni, ismerkedni. elmehetsz hozzá a fesztiválra, egy feltétellel: előbb ő látogasson meg egy nap, hogy lássátok, tényleg működne a dolog, utána fesztiválozhatsz vele náluk. nem kell egyből nagy dolgokat csinálni, először elég kell legyen az apró lépés is.

2016. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!