Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszem a lánynak vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem a lánynak vagy nem?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismertem meg már az első nap ilyeneket mondott hogy aranyos vagyok meg "egyelek meg" ilyesmiket(én nem dícsérgettem).Olyanokat csinált pl:valaki megjegyezte hogy milyen mellizmom van rám nézett elmosolyodott és azt mondta"az én cicim izmosabb"mindig amikor ránézek elpirul és mosolyog.Oltogat néha finoman,beletúrt a hajamba.Facebookon rámírt már a 2. és megkérdezte hogy járnék e vele meg ilyeneket.Válaszoltam hogy igen meg elhívtam és elvileg igent mondott.Azóta sokat beszélgetünk,küld magáról selfieket videokat meg minden de az utóbbi két napban csak én kerestem és most nincs lehetőségem élőben beszélni vele mert a héten nem megyek dolgozni.Ez most így mi?Mit kéne csinálnom?.Nem szeretném elrontani, hibáztam már eleget.16f

2016. júl. 12. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben kíváncsi lennék rá hogy ha te nem keresed akkor vajon ő keres-e téged. De amiket leírtál az alapján biztos tetszel neki. Menjetek el valamerre, találkozzatok mert ha neked is tetszik ő akkor minden szuper :)
2016. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem keres mert teszteli hogy keresed-e, eddig ő irányított most mivel te vagy a férfi neked kell tovább.
2016. júl. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mivel a lány már éreztette veled, hogy tetszel neki most rajtad a sor, hogy ha neked is tetszik akkor viszonozd neki.
2016. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyet ertek az elottem valaszolokkal.

En lany vagyok es volt mar hasonlo helyzetem, es en is ugyan ezt csinaltam azert nem irtam a fiura mert kivancsi voltam hogy ha en nem irok vajon o keresni fog e

2016. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!