Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem, osztálytársak vagyunk, de sosem szoktunk beszélgetni. Táborban voltam a tesómmal. A kiszemelt fiú is jelen volt. A testvérem kifaggatta, hogy mit gondol rólam, és azt mondta, hogy szép, okos, kedves, és jó fej vagyok. A kólsőmmel kapcsolatban azt nyilatkozta, hogy így vagyok jó, ahogy vagyok és hogy semmin sem változtatna. A tesóm azt is megkérdezte hogy szerelmes-e belém, ami egy elég hülye kérdés volt(szerintem). Azt válaszolta, hogy úgy gondolja, hogy több vagyok neki mint barát, de kevesebb mint szerelem. Ez vajon mit jelenthet? (ez is egy elég hülye kérdés de hátha tudnak segíteni) Csak zavarában mondta volna? Vagy mert tudta hogy a tesóm és ezért nem akart olyan dolgokat mondani amivel megbántott volna? Mit jelenthet? És amikor az mondta hogy több mint barát, de kevesebb mint szerelem... Az hogy értette? Hiszen nem ismerjük annyira egymást, nem is beszélgetünk. Annyi az egész hogy a házimat szokta NÉHA elkérni.

Kérlek segítsetek, és légyszíves normális válaszokat adjatok! Köszi :)

16/l



2016. júl. 12. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. A kevesebb mint szerelem, de több mint barát azt jelenti, hogy szívesen lefeküdne veled, de semmi komolyat nem akar.
2016. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, de azért köszönöm hogy válaszoltál. Egy kedves srác és tényleg nem érdekli az ilyen. Legalább is remélem hogy nem csak így tekint rám. :(
2016. júl. 12. 09:44
 3/7 Bonnie2019 ***** válasza:

Nos, mivel a fiúk éretlenebbek, mint a lányok (nem véletlenül választanak a lányok általában idősebb fiút maguknak), ezért számunkra érthetetlenek a velünk egyidős srácok érzelmei. Szerintem tetszel neki, de ahogy mondtad, mivel nem nagyon vagytok kapcsolatban, ezért szerelem még biztos nem, mert nem ismeritek eléggé egymást. Azt javaslom, mivel Ő most már adott egy jelet arra, hogy bejössz neki, ezért most neked kell lépni. Ne add fel, egy kis erőfeszítés, sok beszélgetés vele és készen is van a pár. Te is mutass neki valami pozitívat, mert ha csak szerencsétlenül állsz ott, nem fogja érteni. Azt javaslom, hogy először még maradjatok barátok és ismerjétek meg egymást, és aztán garantálom, ha minden jól megy, akár még járhattok is. :)

Hajrá, remélem tudtam segíteni! :)

2016. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak tetszel neki. De az már egy jó alap, talán ha megismernétek egymást lehetne több és jobb is :) Érdemes lenne egy kicsit többet beszélned vele. Nem kell rámászni, de azért egy kicsit meg lehet próbálni kommunikálni.
2016. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Várok további véleményeket! :)

2016. júl. 12. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
semmit sem jelent :D
2016. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van aki csak barát.

Van aki tetszik.

És van aki szerelmes.

A szerelmes az már érzelmileg, lelkileg sokkal jobban kötődik ahoz a személyhez aki iránt érzi ezt a vonzalmat. Aki neked csak, az annyit talar hogy tetszik a megjelenése, humora stb. Többet érez irántad mint barát de lelkileg ő nem kötődik hozzád annyira mint ha szerelmes lenne.

2016. júl. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!