Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindig ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig ő jár az eszembe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Múlt hét szerdán barátnőmmel megismerkedtünk két fiúval az egyik kifejezetten szimpatikus volt és el is hívtak másnap minket egy kávézóba...ami nem jött össze mivel barátnőmnek barátja van és először azt mondta nekem ,hogy megyünk aztán kitalálta ,hogy nem. Nem azzal volt bajom ,hogy a barátja miatt hanem az ,hogy nem gondolja át ,hogy mit csinál és csak engem is kellemetlen helyzetbe hoz mega a fiúkat is. Na ez nekem nem éppen esett jól mert én menni akartam de hát egymagam? Igy a barátnőm írt az egyik srácnak ,hogy nem megy ezért meg azért viszont engem nem említett és én se írtam a srácoknak mert valamiért úgy éreztem ,hogy első sorban neki szól a meghívás az egyik fiútól és nem nekem.Meg úgy gondoltam ,hogy nyilvánvaló ha ő nem megy akkor én se mivel ő egy picivel régebb óta ismeri őket..Tehát egyszóval nem mentem el viszont bejelöltem a szimpi fiút és azonnal vissza is jelölt! Viszont állandóan ő jár a fejemben ,hogy ,hogy alakult volna ha elmegyünk stb. Ti kerültetek már hasonló helyzetbe? Nem tudok másra gondolni csak arra ,hogy lehet ,hogy most szalasztok el valamit vagy valakit akit nem kéne..

Köszönöm a válaszokat előre is!:)



2016. júl. 12. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze se tudom számolni,hányszor voltam ilyen helyzetben :D És igen,elég szar helyzet. De,ha írnál annak a fiúnak,akkor nem szalasztanál el semmit :D találkoznátok máskor,nem kell ahhoz a barátnőd,sem egy másik srác :) Én elszalasztottam így egy lehetőséget,úgyhogy azóta-bár persze átgondolom,kivel,hova,miért-,de általában benne vagyok a találkozókban. Ha meg nem oké,akkor van plusz egy haverod ;) szerintem csak jó vége lehet :D
2016. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) De mit írjak neki?
2016. júl. 12. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írj neki és ne szalaszd el a lehetőséget.

Am nem is értem, miért nem mentél el az előző tálira.

2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Addig világos ,hogy írjak...de még is mit? Nem írtam még rá fiúra facen..vagy hát igen de azokkal volt valami közös téma suli stb.. vele viszont nem tudom..nincs közös témánk, nem tudom ,hogy mit írjak..
2016. júl. 12. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki mindenképp! :D Egyébként bármivel, ami eszedbe jut, annyi a lényeg hogy megkapja.

Pl egy "Bocsi, hogy nem mentünk el a múltkor, elég kellemetlennek éreztem mert én szívesen mentem volna de a barátnőm..." Vagy akármi. Szerintem még az is lehet, hogy ha erről beszéltek akkor felveti, hogy menjetek el együtt. Azért ez elég jó lenne nem?... Tessék írni neki! :D

2016. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!:D
2016. júl. 14. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy ment? Vagy mi volt? Amúgy hány évesek vagytok?
2016. júl. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat, enyhen szolva is haldokolt a beszelgetesunk, pedig meg vicces sztorit is irtam (nem, mielott meg megkerdezitek nem, nincs rossz humorom, legalabb is embertarsaim szerint:"D Aztan rajottem hogy ez nem fog menni, abbol allt hogy en kerdeztem irt vmit irtam hogy koszi o meg hogy nincs mit es ez minimum haromszor egy 15perces beszelgetesbe:"D Aztan meguntam es elkoszontem, De mindegy nem bankodom.. Nektek koszonom a tamogatast:)

15 evesek vagyunk.

Ui: Bocsi az ekezetert telorol irtam.

2016. júl. 18. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!